Huawei P30 Pro цена
Huawei P30 Pro цена
Huawei P30 Pro 128GB 6GB RAM (Ekspozicinė prekė) Twilightбольше |
Экспо
|
299.00 €
|
B магазин smartspot.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-15 12:03
! Сообщить об ошибке| Марка | Huawei |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6901443284672 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ekrano tipas | oled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.47 |
| Ekrano raiška | 2340 x 1080 |
| Pagrindinė kamera | 40 + 20 + 8mpx |
| Priekinė kamera | 32mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 2160p@30fps, 1080p@60fps, 1080p@30fps (gyro-eis), 720p@960fps |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Procesoriaus dažnis | 2.6ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8192mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 256gb |
| Baterijos tipas | 4200 |
| Baterijos talpa | 4200mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 9.0 (pie) |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | 3.1, type-c 1.0 |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 |
| Modelis | huawei p30 pro |
| Aukštis | 158.00mm |
| Plotis | 73.4mm |
| Gylis | 8.41mm |
| Svoris | 192g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, įkrovėjas, usb kabelis |
| Показать больше | |
























































Ingrida G.
2024-01-04 00:09:18
Sveiki,
Žinau iš kur įsigyti visiškai naują Huawei P30, P30 Pro. Tik kainos kiek didokos.
Rasa D.
2023-09-24 21:45:11
Liuksinis telefonas. Ilgai laiko baterija.
Гость
2023-02-18 01:12:28
Gal žinote kad ar dar yra galimybe isigyti P30 nauja? Suprantu, kad jau sio modelio kaip ir negamina, bet noretus isigyti naujuteli. Gal kas zinote? Ar kreiptis i Huawei oficialu tiekeja?
Гость
2022-11-08 20:36:07
Man jis pats nuostabiausias!
Reda M.
2021-02-25 22:13:10
Visad gerbėja samsungų, padariau išimtį šiam modeliui. Baterija puikiai laiko. Bet foto kamera nuvylė, ir laaabaiii. Grįšiu pas samsungus. S8 buvo nuostabi kamera, kažin kaip naujų S20?
Mindaugas J.
2021-01-05 11:21:31
O aš čia vienas pastebiu, kad dauguma yra 6 Gb RAM versija, o 1A ir senukai siūlo 8GB RAM versija ?
Ir išvis iš kur ta 6GB versija ? Per apžvalgas tai akcentavo kaip viena iš P30 PRO pliusų prie paprasta P30....
Thodol M.
2020-07-10 22:17:14
Pritariu, verčiau imti Samsung
Nežinomasis
2020-05-04 18:58:58
Verčiau pirkti samsung koki telefoną, nes Huawei jau nebe toks kaip seniau būdavo.
Nežinomasis
2020-05-04 18:52:05
Kažko baterija sugedo, prieš tai beveik diena laikydavo. Bet per kelis mėnesius prastėjo prastėjo kol visai nustojo veikti.
Гость
2020-04-02 19:16:22
Nupirkau zmonai. Superinis telefonas. Greitas, kamera super, baterija ilgai laiko, greitas ikrovimas. Per gera valanda pasikrauna.
Rokas
2020-02-23 10:36:51
BATERIJA KOSMINĖ LAIKO 2 PARAS, Naudojantis daug apie 1,5 paros.
Aš
2019-10-29 11:48:49
Nusipirkau prieš kelias savaites dėl gero fotoaparato. Įrenginys labai gerai veikia kaip išmanusis telefonas, tačiau fotoaparatas nuvylė. Nors optinės skiriamosios gebos ir mastelio keitimo funkcijos yra puikios, vaizduose yra blogų spalvų, klaidų, kurių neįmanoma tinkamai ištaisyti be profesionalių kompiuterinių programų pagalbos. Visų pirma, raudonos spalvos kartais yra akivaizdžiai perregimos. Nerekomenduoju jei jums tai svarbu.
Konkrečiau: JPG vaizdai yra aštrių ir nenatūraliai sodrių spalvų, RAW vaizdus sunku ištaisyti, spalvų balansas yra toks blogas, kad, pavyzdžiui, kompiuteryje „Lightroom“ nenori pakankamai sureguliuoti.
Daumantas M.
2019-07-13 22:17:44
Man šitas telefonas labai patiko.
• 50x zoom ( geriausias zoom yra 10x jis yra hibridinis, bet 50x irgi yra, bet aišku kokybė nelabai, reikia, kad telefonas nejudėtų)
• Pirštų antspaudas ekrane ( Geras pirštų antspaudas, kurį nuskaito po ekranų esanti kamera. Jeigu tamsumoje truputį pirštas nuslinks, tada galima bus pamatyti šviesą nuo tos kameros
• Kamera ( Yra 3 kameros. Pagrindiniai ypatumai: 40MP , plati nuotrauka , 720p 960fps - super slowmotion , naktinis filmavimas )
• Akumuliatorius ( 4200 mAh Li-Po. Dėl kirin procesoriaus akumuliatorius ilgiau laikosi, pats akumuliatorius geras , 40W Įkroviklis pakraus telefoną 70% per 30min.)
• Ekranas ( 6.47" , OLED, ekranas užima ~88.6% viso telefono priekį, sulenkti kampai, bet ne ant tiek stipriai kaip Samsung s10, todėl netikėtų paspaudimų bus mažiau )
• IP68 (dulkių ir vandens apsauga, telefoną galima bus laikyti vandenyje iki ~2m. gylije 30 min.)
⚠️ Kalbėjimo kolonėlės yra po ekranu
⚠️ Telefonas neturi 3.5 mm ausinių lizdo, bet komplekte yra Type-C ausinės (ausinės įdedamos tiesiai į pakrovimo lizdą)
Zivile J.
2019-06-26 21:35:53
Topo centre jo kaina 999,-. Internetu uz 989,-
Erikas A.
2019-06-07 22:20:25
Prasau administratoriu pakesti phonespot.lt kaina, nes jie sio telefono nepardavineja uz 720 eur kaip nurodoma jusu svetaineje, paspaudus nuoroda telefono kaina 780EUR, taigi jus skledziate klaidinancia reklama. (22144)
Mantas
2019-06-01 00:56:15
Dar pridesiu, kai matavo flagmanu ekranus, tai p30 pro shimas kosminis, tai akis pjauna nejuokingai.
Mantas
2019-06-01 00:44:37
Ispustas burbulas, o kamera vidutine, spalvos raudonos, o filmuoja laaaabai prastai.
Rolandas J.
2019-04-18 17:15:10
O ne geriau Mate 20 pro? Kameros vienodos, o ir kokybe ekrano vaizdo zymiai geresne, qhd kai p30 tik fhd.
Remis S.
2019-04-13 19:32:52
Kol kas pats geriausias išmanusis telefonas, su pačia geriausia foto ir video kokybe.
Viktoras K.
2019-03-27 11:12:04
Geras dealas Tele2, perki Huawei P30 ir gauni Huawei Watch GT https://www.kaina24.lt/p/huawei-watch-gt