Huawei MateBook 14 цена
Huawei MateBook 14 цена
HUAWEI MateBook 14 2024 14,2"OLED Ultra 5 125H 16GB/512GB SSD Win11 53014APH | 5.. |
|
892.95 €
|
B магазин enter24.eu |
Huawei Huawei MateBook 14 2024 Ultra5/16/512/Touch / Space Gray | 53014APH | 694.. |
|
893.80 €
|
B магазин multo.eu |
Huawei MateBook 14 2024 14.2OLED Ultra 5 125H 16GB/512GB SSD Win11 53014APH |
|
906.43 €
|
B магазин smartech.ee |
Laptop Computer HUAWEI MateBook 14 2024 - Space Grey - Core Ultra 5 125H - 16GB .. |
|
950.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
950.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
HUAWEI MateBook 14 (2024) – Ultra 5, 16GB+512GB, Win11, Grau 14,2 col. Nešiojama.. |
|
961.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
961.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
HUAWEI MateBook 14 (2024) - Ultra 5, 16GB+512GB, Win11, Grau 14,2 Zoll Notebook .. |
|
978.13 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
978.13 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 05:45
! Сообщить об ошибке| Марка | HUAWEI |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 6942103112034 |
| Garantija | 24 |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Buferinė atmintis (Cache) | 12 |
| Garso sistema | Stereo |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Ekrano įstrižainė | 14 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ i5-12450H |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Garso plokštės modelis | Built-in |
| Tinklo plokštė | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Serija | Huawei MateBook D14 |
| Procesoriaus karta | Alder Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel UHD Graphics |
| Liečiamas ekranas | - |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Svoris | 1.39 |
| Ilgis | 227.8 |
| Plotis | 314.5 |
| Aukštis | 15.9 |
| Su vaizdo kamera | + |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 |
| Kompiuterio tipas | Namams/mokslui |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ i5 |
| Pagrindinės plokštės modelis | Intel SoC |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus dažnis | 3.3 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | UHD |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Home |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 11 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Integruota baterija | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Atnaujintas | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | - |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Korpuso spalva | Pilka |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Baterijos technologija | LiPo |
| Saugos sistema | TPM |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Jungtys | 1 x USB 3.2 Type-C/DisplayPort |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Ekrano tipas | IPS |
| Показать больше | |








































