Gartraukis Cata GL 75 X цена
Gartraukis Cata GL 75 X цена
279.00
€
B магазин Brollytechnika.lt
Поделиться
-
Поделиться Facebook
-
Копировать ссылку
Ссылка скопирована
CATA GL75X |
|
279.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
279.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Ранее сохранившийся предложения (44)
Gartraukis CATA GL 75 X /D Hood, Energy efficiency class C, Max 820 m³/h, Stainl.. |
|
186.99 €
|
распроданоogmina.lt |
CATA | Hood | GL 75 X/D | Canopy | Energy Efficiency Class A | Width 90 cm | 850.. |
|
187.06 €
|
распроданоsmartech.ee |
CATA Hood GL 75 X/C Canopy, Energy efficiency class A, Width 75 cm, 820 m³/h, To.. |
|
197.28 €
|
распроданоtviranga.lt |
CATA | Hood | GL 75 X/D | Canopy | Energy efficiency class A | Width 90 cm | 85.. |
|
202.35 €
|
распроданоmulto.eu |
CATA | Hood | GL 75 X/D | Canopy | Energy efficiency class A | Width 90 cm | 850.. |
|
208.10 €
|
распроданоkilobaitas.lt |
CATA | Hood | GL 75 X/D | Canopy | Energy efficiency class A | Width 90 cm | 850.. |
|
208.11 €
|
распроданоmaziausiakaina.lt |
Cata | Hood | GL 75 X/D | Energy efficiency class A | Canopy | Width 90 cm | 850.. |
|
212.72 €
|
распроданоbaitukas.lt |
CATA | Hood | GL 75 X/D | Canopy | Energy efficiency class A | Width 90 cm | 850.. |
|
218.02 €
|
распроданоelektrika.lv |
CATA | Hood | GL 75 X/D | Canopy | Energy efficiency class A | Width 90 cm | 850.. |
|
218.02 €
|
распроданоfortakas.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood GL 75 X/D Canopy Energy efficiency class A Width.. |
|
224.00 €
|
распроданоtopocentras.lt |
CATA | Hood | GL 75 X/D | Canopy | Energy efficiency class A | Width 90 cm | 850.. |
|
233.06 €
|
распроданоpricemarket.lv |
CATA | Hood | GL 75 X/D | Canopy | Energy efficiency class A | Width 90 cm | 850.. |
|
234.98 €
|
распроданоitwork.lt |
CATA | Hood | GL 75 X/D | Canopy | Energy efficiency class A | Width 90 cm | 850.. |
|
237.89 €
|
распроданоskytech.lt |
Įmontuotas gartraukis Cata GL 75 X /D Hood, Energy efficiency class C, Max 820 m.. |
|
256.86 €
|
распроданоelectrobase.lt |
|
Imk.lt
|
CATA Hood GL 75 X/C Built-in, Width 75 cm, 820 m³/h, Inox, Energy efficiency cla.. |
|
260.00 €
|
распроданоimk.lt |
CATA Hood GL 75 X/C Canopy, Energy efficiency class A, Width 75 cm, 820 m³/h, To.. |
|
260.34 €
|
распроданоcomplius.lt |
Įprastas gaubtas Cata GL75X 79,2 cm 790 m3/h 65 dB 240W Nerūdijantis plienas |
|
266.02 €
|
распроданоcrazyshop.lv |
CATA Hood GL 75 X/C Canopy, Energy efficiency class A, Width 75 cm, 820 m³/h, To.. |
|
271.47 €
|
распроданоtrajektorija.lt |
CATA gaubtas GL 75 X / C baldakimas, A energinio naudingumo klasė, plotis 75 cm,.. |
|
273.67 €
|
распроданоintop.lt |
CATA Hood GL 75 X/C Canopy, Energy efficiency class A, Width 75 cm, 820 m³/h, To.. |
|
280.99 €
|
распроданоelesen.lt |
|
Technoaura.lt
|
Gartraukis CATA GL 75 X/D |
|
291.00 €
|
распроданоtechnoaura.lt |
CATA | Hood | GL 75 X/D | Canopy | Energy efficiency class A | Width 90 cm | 850.. |
|
293.49 €
|
распроданоpirkpc.lt |
CATA | Hood | GL 75 X/D | Canopy | Energy efficiency class A | Width 90 cm | 850.. |
|
296.30 €
|
распроданоvieni.lt |
Cata Gaubtas GL 75 X/ C Baldakimas, Energijos vartojimo efektyvumo klasė A, Plot.. |
|
301.00 €
|
распроданоmarsietis.lt |
CATA GL 75 X /D Hood, Energy efficiency class C, Max 820 m /h, Stainless Steel |
|
384.11 €
|
распроданоerno.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-04-09 16:07
! Сообщить об ошибкеИстория цена изменений - Gartraukis Cata GL 75 X

Зачем платить больше?
- Об падение цен узнайте в первую очередь.
- Получите предложения акций
- Получите скидку коды
Получите сообщение снижение цены!
Войдите и мы будем в первую очередь сообщить об изменениях цен! 💚
Войти с Facebook Войти с GoogleНет Gmail или Facebook? Регистрация с е. почта
Существует высокая вероятность того, что цена упадет на 10% в течение следующих 3-х недель!
Отзывы, комментарии, мнения - Gartraukis Cata GL 75 X
Комментариев пока нет. Будьте первым!
Информация
| Марка | CATA |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8422248077835 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | gl 75 x/d |
| Energijos sunaudojimas per metus | 58.3kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 30.2 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 24.3lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | b |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 340m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 850m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.43w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.43w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 41.6cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 85.3cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Laido ilgis | -m |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше Показать меньше | |








































