Gartraukis Cata GC DUAL A 75 XGBK цена
Gartraukis Cata GC DUAL A 75 XGBK цена
Garų surinktuvas CATA CATA GC DUAL A 75 XGBK/DNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
323.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Cata GC DUAL A 75 XGBKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 370.0 € |
|
323.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
CATA GC DUAL 75 BK Gartraukis su pažeidimuMūsų gimtadienis – švęskime kartu, pirk pasitaręs, bus ramu! |
|
139.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
139.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Cata GC DUAL A 75 XGBK montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 52.17 eur/mėn |
|
312.99 €
|
B магазин rde.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GC DUAL A 75 XGBKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
312.99 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
312.99 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Garų surinktuvas CATA CATA GC DUAL A 75 XGBK/DNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
323.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GC DUAL A 75 XGBKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
323.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
323.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Cata GC DUAL A 75 XGBKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 370.0 € |
|
323.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Cata GC Dual A 75 BK/D (BK 02131208) |
|
328.85 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
328.85 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Gartraukis Cata GC Dual A 75 BK/D (BK 02131208) | CA441 | 8422248078320 |
|
334.05 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Įmontuojamas gartraukis CATA GC DUAL A 75 XGBK/D, 02131208Yra sandėlyje. |
|
339.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
339.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Gartraukis Cata GC Dual A 75 BK/D (BK 02131208) | CA441больше |
|
345.55 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
345.55 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
CATA GC DUAL A 75 XGBK |
|
369.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
369.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
CATA | Hood | GC DUAL A 75 XGBK | Canopy | Energy efficiency class A | Width 79... |
|
392.62 €
|
B магазин baitera.lt |
CATA | Hood | GC DUAL A 75 XGBK | Canopy | Energy efficiency class A | Width 79... |
|
392.62 €
|
B магазин pirkpc.lt |
CATA | Hood | GC DUAL A 75 XGBK | Canopy | Energy efficiency class A | Width 79... |
|
392.62 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
CATA | Hood | GC DUAL A 75 XGBK | Canopy | Energy efficiency class A | Width 79... |
|
400.00 €
|
B магазин skytech.lt |
CATA | Hood | GC DUAL A 75 XGBK | Canopy | Energy efficiency class A | Width 79... |
|
415.27 €
|
B магазин elektrika.lv |
CATA | Hood | GC DUAL A 75 XGBK | Canopy | Energy efficiency class A | Width 79... |
|
415.27 €
|
B магазин prevo.lt |
CATA GC DUAL BK Black 600 m³/h |
|
415.88 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
415.88 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
CATA | Hood | GC DUAL A 75 XGBK | Canopy | Energy efficiency class A | Width 79... |
|
444.15 €
|
B магазин vieni.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 12:27
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8422248078320 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | gc dual a 75 xgbk |
| Energijos sunaudojimas per metus | 32kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 28.5 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 16.1lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | c |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | 340m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 820m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 40db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.41w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.41w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, stiklas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 30cm |
| Plotis | 79cm |
| Gylis | 27.7cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150 - 120mm |
| Svoris | 10kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | 1m |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |































































