Šaldytuvas Bosch KSV36VXEP цена
Šaldytuvas Bosch KSV36VXEP цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-11-18 09:01
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005305018 |
| Gamintojo kodas | ksv36vxep |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 116kwh |
| Bendra talpa | 346l |
| Šaldytuvo talpa | 346l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 65.5kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Padėklas ledukams | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Palaikomos technologijos | freshzone |
| STAR klasė | - |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | 0°c ~ +8°c |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |























