Šaldytuvas Bosch KIV86NSE0 цена
Šaldytuvas Bosch KIV86NSE0 цена
Bosch KIV86NSE0 Serija 2, Įmontuojamasis šaldytuvas-šaldiklis su šaldiklio skyri.. |
|
555.05 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
555.05 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Šaldytuvas BOSCH KIV86NSE0Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
580.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KIV86NSE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 789 € |
|
622.65 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch KIV86NSE0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 687.49 € |
|
622.65 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 2 KIV86NSE0 fridge-freezer Built-in 267 L E White | KIV86NSE0 | 4242.. |
|
531.30 €
|
B магазин multo.eu |
Bosch KIV86NSE0 Serija 2, Įmontuojamasis šaldytuvas-šaldiklis su šaldiklio skyri.. |
|
555.05 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
555.05 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Įmontuojamasis šaldytuvas Bosch KIV86NSE0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
580.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
580.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Šaldytuvas BOSCH KIV86NSE0Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
580.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojamasis šaldytuvas Bosch KIV86NSE0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
580.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
580.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIV86NSE0Yra sandėlyje. |
|
599.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
599.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Bosch KIV86NSE0 montuojamasis šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 60.37 eur/mėn |
|
603.68 €
|
B магазин rde.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KIV86NSE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 789 € |
|
622.65 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KIV86NSE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 789 € |
|
622.65 €*
|
B магазин 1a.lt |
Bosch KIV86NSE0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 687.49 € |
|
622.65 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 2 KIV86NSE0 fridge-freezer Built-in 267 L E White |
|
624.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
624.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Šaldytuvas-šaldiklis Bosch Serie 2 KIV86NSE0 įmontuojamas 267 L E White | KIV86N.. |
|
626.25 €
|
B магазин enter24.eu |
„Bosch Serie 2“ KIV86NSE0 šaldytuvas-šaldiklis, įmontuojamas, 267 L E, baltas.. |
|
627.52 €
|
B магазин freyo.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIV86NSE0 |
|
627.60 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
627.60 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Bosch Serie 2 KIV86NSE0 įmontuojama šaldytuvas-su šaldikliu, 267 l, E energijos .. |
|
636.51 €
|
B магазин doberman.lt |
Bosch Serie 2 KIV86NSE0 šaldytuvas-saldiklis integruojamas 267 L E Baltas |
|
664.65 €
|
B магазин vitalimax.lt |
BOSCH KIV86NSE0 |
|
707.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
707.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch Serie 2 KIV86NSE0 fridge-freezer Built-in 267 L E White |
|
722.60 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
722.60 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 19:02
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005431045 |
| Gamintojo kodas | kiv86nse0 series 2 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 229kwh |
| Bendra talpa | 267l |
| Šaldytuvo talpa | 183l |
| Šaldiklio talpa | 84l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 4.2kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | - |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 54.1cm |
| Aukštis | 177.2cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | 54.6kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | - |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Kita | led apšvietimas; apverčiamos durys; ecoairflow; multibox stalčius |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | ecoairflow |
| STAR klasė | 4 |
| Показать больше | |




















































