Bosch KIR81NSE0 цена
Bosch KIR81NSE0 цена
Bosch KIR81NSE0 Serija 2, Įmontuojamasis šaldytuvas, 177.2 x 54.1 cm, slankiojan.. |
|
655.10 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
655.10 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch Vieno durelių integruojamas šaldytuvas su slankiosiomis durelėmis 310l - K..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1057.73 €
|
B магазин pigu.lt |
Bosch KIR81NSE0 montuojamasis šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 65.51 eur/mėn |
|
655.10 €
|
B магазин rde.lt |
Įmontuojamasis šaldytuvas Bosch KIR81NSE0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
655.10 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
655.10 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Bosch KIR81NSE0 Serija 2, Įmontuojamasis šaldytuvas, 177.2 x 54.1 cm, slankiojan.. |
|
655.10 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
655.10 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
BOSCH KIR81NSE0 ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
656.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
656.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIR81NSE0Yra sandėlyje. |
|
659.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
659.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Įmontuojamasis šaldytuvas Bosch KIR81NSE0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
674.75 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
674.75 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIR81NSE0 |
|
683.50 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
683.50 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
KIR81NSE0 Serie 2, Vollraumkühlschrank |
|
897.03 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
897.03 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch Vieno durelių integruojamas šaldytuvas su slankiosiomis durelėmis 310l - K..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1057.73 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 18:19
! Сообщить об ошибке| Марка | Bosch |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005348565 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos sąnaudos per metus | 114kwh |
| Šaldytuvo talpa | 310l |
| Klimato klasė | sn -st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Plotis | 54.1cm |
| Aukštis | 177.2cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Vidaus apšvietimas | + |


























