Bosch KUW20VHF0 цена
Bosch KUW20VHF0 цена
Šaldytuvas vyno Bosch 6 serija KUW20VHF0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1039 € |
|
809.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Vyno šaldytuvas Bosch KUW20VHF0Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
809.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas vyno šaldytuvas KUW20VHF0 Bosch, talpa 21 butelis, 82cm |
|
849.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
849.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Įmontuojamas vyno šaldytuvas KUW20VHF0 Bosch, talpa 21 butelis, 82cmSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
899.99 €
15-17 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 15-17 раб. дн. |
899.99 €
15-17 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 15-17 раб. дн. |
BOSCH KUW20VHF0 Vyno šaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
799.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
799.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Įmontuojamas vyno šaldytuvas Bosch KUW20VHF0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
809.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
809.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Įmontuojamas vyno šaldytuvas Bosch KUW20VHF0Yra sandėlyje. |
|
809.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
809.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Šaldytuvas vyno Bosch 6 serija KUW20VHF0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1039 € |
|
809.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas vyno Bosch 6 serija KUW20VHF0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1039 € |
|
809.00 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
809.00 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Įmontuojamas vyno šaldytuvas Bosch KUW20VHF0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
809.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
809.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Vyno šaldytuvas Bosch KUW20VHF0Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
809.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Bosch KUW20VHF0 vyno šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 83.85 eur/mėn |
|
838.53 €
|
B магазин rde.lt |
Vyno šaldytuvas Bosch KUW20VHF0 | BO010604 |
|
838.55 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
838.55 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Įmontuojamas vyno šaldytuvas KUW20VHF0 Bosch, talpa 21 butelis, 82cm |
|
849.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
849.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch KUW20VHF0 |
|
890.87 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
890.87 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Įmontuojamas vyno šaldytuvas KUW20VHF0 Bosch, talpa 21 butelis, 82cmSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
899.99 €
15-17 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 15-17 раб. дн. |
899.99 €
15-17 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 15-17 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 20:09
! Сообщить об ошибке| Марка | Bosch |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005265480 |
| Gamintojo kodas | kuw20vhf0 series 6 |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 100 |
| Butelių kiekis | 21vnt |
| Temperatūra | 5 - 20°c |
| Šaldytuvo efektyvumas be elektros srovės | - |
| Klimato klasė | sn-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Aukštis | 82cm |
| Plotis | 30cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 30kg |
| Temperatūros zonos | 1 |
| Valdymas | mechaninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |














































