Šaldytuvas Bosch KSV36AIDP цена
Šaldytuvas Bosch KSV36AIDP цена
BOSCH KSV36AIDP |
|
789.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
789.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Bosch KSV36AIDP šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 151.75 eur/mėn |
|
910.49 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
910.49 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-01 14:11
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005222186 |
| Gamintojo kodas | ksv36aidp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 93kwh |
| Bendra talpa | 346l |
| Šaldytuvo talpa | 346l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 66kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |






































