Apple iPhone Air 512GB цена
Apple iPhone Air 512GB цена
Telefonas Apple iPhone Air 512GB Light Gold - MG2U4HX/A (eSIM-Only)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1499.0 € |
|
1079.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1079.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Išpakuotas iPhone Air 512GB Light GoldiDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. больше |
|
1169.00 €
|
B магазин cec.lt |
Apple iPhone Air, 512 GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
1219.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1219.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Apple iPhone Air 512GB Himmelblau MG2V4ZD/A | 0195950624069 | 0195950624069больше |
|
965.40 €
|
B магазин enter24.eu |
MOBILE PHONE IPHONE AIR/512GB SKY BLUE MG2V4 APPLEбольше |
|
982.20 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
982.20 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Apple iPhone Air 512GB (Atnaujintas, būklė kaip naujas)больше |
Восст.
|
984.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
984.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Smartfon Apple iPhone Air 5G 512GB Niebieski (MG2V4ZD/A) | MG2V4ZD/A | 019595062..больше |
|
991.65 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Apple iPhone Air 512GB Sky Blue mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 167.67 eur/mėn больше |
|
1006.01 €
|
B магазин rde.lt |
Telefonas Apple iPhone Air 512GB Light Gold - MG2U4HX/A (eSIM-Only)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1499.0 € |
|
1079.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1079.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Smartphone Apple iPhone Air 512GB Space Blackбольше |
|
1147.99 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
1147.99 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
Telefonas Apple iPhone Air 512GB Cloud WhiteNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
1149.00 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
1149.00 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Išpakuotas iPhone Air 512GB Light GoldiDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. больше |
|
1169.00 €
|
B магазин cec.lt |
Apple iPhone Air, 512GB, Sky Blue MG2V4HX/Aбольше |
|
1186.29 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
1186.29 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Apple iPhone Air 512GB juodos spalvos išmanusis telefonas (tik eSIM)больше |
|
1189.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Telefonas Apple iPhone Air 512GB Space BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
1219.00 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
1219.00 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Apple iPhone Air, 512 GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
1219.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1219.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Mobilusis telefonas APPLE iPhone Air 512GB Light GoldKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1499 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
1254.25 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Apple iPhone Air 512GB Space Blackбольше |
|
1260.94 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1260.94 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-28 06:44
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 195950623338 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Gamintojo kodas | mg2u4hx/a |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, hotspot |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 6.0 |
| Ekrano tipas | super retina xdr oled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.5 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | ceramic shield 2 |
| Ekrano raiška | 1260 x 2736 |
| Pagrindinė kamera | 48mpx |
| Priekinė kamera | 18mpx |
| Blykstė | dual-led dual-tone flash, hdr (photo/panorama) |
| Filmavimo raiška | 4k@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps, hdr, dolby vision hdr (up to 60fps), stereo sound rec. |
| Procesoriaus tipas | apple a19 pro (3 nm) |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 512gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos tipas | li-ion |
| Baterijos talpa | 3149mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | ios |
| Versija | 26 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, nfc, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas, bevielis ikrovimas, esim, face id, „apple c1“ modemas |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0, displayport |
| FM imtuvas | - |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 dust tight and water resistant (immersible up to 6m for 30 min) |
| Modelis | apple iphone air |
| Aukštis | 156.2mm |
| Plotis | 74.7mm |
| Gylis | 5.6mm |
| Svoris | 165g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, kabelis |
| Senjorams | - |
| Kita informacija | 120hz, hdr10 charging wired pd2.0, 50% in 30 min, 20w wireless magsafe/qi2, 50% in 30 min, 4.5w reverse wired |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Показать больше | |






























































