Apple iPhone Air 256GB цена
Apple iPhone Air 256GB цена
iPhone Air 256GB Cloud WhiteiDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. больше |
|
999.00 €
|
B магазин cec.lt |
Mobilusis telefonas Apple iPhone Air MG2M4HX/A, 256GB, dangaus žydra sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249 € больше |
|
999.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
999.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Mobilusis telefonas APPLE iPhone Air 256GB Space BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1249 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
1004.25 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Telefonas Apple iPhone Air 256GB Space Black - MG2L4HX/A (eSIM-Only)Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1223.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Apple PREOWNED PHONE IPHONE AIR/256GB GOLD MG2N4 A+ APPLEбольше |
Восст.
|
796.48 €
|
B магазин baitukas.lt |
PREOWNED PHONE IPHONE AIR/256GB GOLD MG2N4 A+ APPLE | MG2N4 GRADE+A+ | 195950622..больше |
Восст.
|
797.15 €
|
B магазин b2cshop.eu |
PREOWNED PHONE IPHONE AIR/256GB GOLD MG2N4 A+ APPLE | MG2N4 GRADE+A+больше |
Восст.
|
803.05 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
803.05 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MOBILE PHONE IPHONE AIR/256GB LIGHT GOLD MG2N4 APPLE |
|
810.80 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
810.80 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
PREOWNED PHONE IPHONE AIR/256GB GOLD MG2N4 A+ APPLE|MG2N4 GRADE+A+ |
Восст.
|
816.29 €
|
B магазин complius.lt |
MOBILE PHONE IPHONE AIR/256GB LIGHT GOLD MG2N4 APPLEбольше |
|
818.63 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
818.63 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Apple iPhone Air 16.5 cm (6.5") Dual SIM iOS 26 5G USB Type-C 256 GB Blueбольше |
|
839.37 €
|
B магазин percte.eu |
Tablet Apple iPhone Air 256GB Sky Blue | MG2P4SX/A | 195950623215больше |
|
856.10 €
|
B магазин enter24.eu |
MOBILE PHONE IPHONE AIR/256GB LIGHT GOLD MG2N4 APPLE |
|
857.62 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
857.62 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Telefonas Apple iPhone Air 256GB Light Gold RenewNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
Восст.
|
857.62 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
857.62 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Apple iPhone Air, 256GB, Sky Blue MG2P4SX/Aбольше |
|
874.44 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
874.44 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Telefonas Apple iPhone Air 256GB Light Gold RenewIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
Восст.
|
874.77 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
874.77 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Išmanusis telefonas Apple iPhone Air 256GB – Sky Blue |
|
888.75 €
4-6 раб. дн.
Срок доставки: 4-6 раб. дн. |
888.75 €
4-6 раб. дн.
Срок доставки: 4-6 раб. дн. |
MOBILE PHONE IPHONE AIR/256GB LIGHT GOLD MG2N4 APPLEбольше |
|
889.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
889.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Smartphone Apple iPhone Air 16.5 cm (6.5) Dual SIM iOS 26 5G USB Type-C 256GB - ..больше |
|
894.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
894.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
Apple iPhone Air 16.5 cm (6.5") Dual SIM iOS 26 5G USB Type-C 256 GB Blueбольше |
|
895.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
895.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Apple iPhone Air 256GB Sky Blue mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 149.50 eur/mėn больше |
|
897.00 €
|
B магазин rde.lt |
Apple iPhone Air 256GB Cloud White - MG2M4HX/Aбольше |
|
979.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
979.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Apple iPhone Air, 256 GB, šviesiai mėlynas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
979.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
979.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Apple iPhone Air 16,5 cm (6,5") Dual SIM iOS 26 5G USB Type-C 256 GB Mėlynasбольше |
|
983.85 €
|
B магазин vitalimax.lt |
iPhone Air 256GB Cloud WhiteiDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. больше |
|
999.00 €
|
B магазин cec.lt |
Mobilusis telefonas Apple iPhone Air MG2P4HX/A, 256GB, dangaus žydra sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249 € больше |
|
999.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
999.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Apple iPhone Air MG2M4HX/A, 256GB, dangaus žydra sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249 € больше |
|
999.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
999.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Mobilusis telefonas APPLE iPhone Air 256GB Space BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1249 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
1004.25 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Apple iPhone Air - 256GBOficialus Apple atstovas | Garantija 24 mėn. | Pristatymas 1-3 d.d |
|
1194.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1194.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Telefonas Apple iPhone Air 256GB Space Black - MG2L4HX/A (eSIM-Only)Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1223.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Apple | iPhone Air | Space Black | 6.5 " | 2736 x 1260 pixels | OLED | A19 Pro |.. |
|
1280.37 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Išmanusis telefonas Apple iPhone A19 Pro 6.5" OLED 256GB Dual-SIM 5G 48MP 18MP i.. |
|
1287.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Apple iPhone Air 256GB Space Black | AppleKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1305.47 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1305.47 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Apple | iPhone Air | Space Black | 6.5 " | 2736 x 1260 pixels | OLED | A19 Pro |.. |
|
1330.10 €
|
B магазин smartonly.eu |
Apple | iPhone Air | Space Black | 6.5 " | 2736 x 1260 pixels | OLED | A19 Pro |.. |
|
1330.10 €
|
B магазин prevo.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 15:01
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 195950623130 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Gamintojo kodas | mg2l4hx/a |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 4g |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, hotspot |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 6.0 |
| Ekrano tipas | super retina xdr oled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.5 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | ceramic shield 2 |
| Ekrano raiška | 1260 x 2736 |
| Pagrindinė kamera | 48mpx |
| Priekinė kamera | 18mpx |
| Blykstė | dual-led dual-tone flash, hdr (photo/panorama) |
| Filmavimo raiška | 4k@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps, hdr, dolby vision hdr (up to 60fps), stereo sound rec. |
| Atmintis ir procesorius | aštuonių branduolių procesorius |
| Procesoriaus tipas | apple a19 pro (3 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core 2.0 ghzghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos tipas | li-ion |
| Baterijos talpa | 3149mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | ios |
| Versija | 26 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, nfc, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas, bevielis ikrovimas, esim, face id, „apple c1“ modemas |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0, displayport |
| FM imtuvas | - |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 dust tight and water resistant (immersible up to 6m for 30 min) |
| Modelis | apple iphone air |
| Aukštis | 156.2mm |
| Plotis | 74.7mm |
| Gylis | 5.6mm |
| Svoris | 165g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, kabelis |
| Kita informacija | 120hz, hdr10 charging wired pd2.0, 50% in 30 min, 20w wireless magsafe/qi2, 50% in 30 min, 4.5w reverse wired |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Показать больше | |










































































