Apple iPhone 17 Pro Max 512GB цена
Apple iPhone 17 Pro Max 512GB цена
Mobilusis telefonas Apple iPhone 17 Pro Max MFYU4HX/A, 512 GB, tamsiai mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1749 € больше |
|
1669.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1669.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Telefonas Apple iPhone 17 Pro Max 512GB Deep Blue - MFYU4HX/ATik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
1678.99 €
|
B магазин pigu.lt |
iPhone 17 Pro Max 512GB SilveriDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. больше |
|
1749.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.90 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
1749.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.90 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Apple iPhone 17 Pro Max, 512 GB, sidabro spalvos - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
1749.00 €
29-31 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 29-31 раб. дн. |
1749.00 €
29-31 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 29-31 раб. дн. |
Apple iPhone 17 Pro Max (Kinijos versija) - Dvi SIM kortelės, be eSIM, 12+512GB ..больше |
|
1632.00 €
11 раб. дн.
Срок доставки: 11 раб. дн. |
1632.00 €
11 раб. дн.
Срок доставки: 11 раб. дн. |
Apple iPhone 17 Pro Max 512GB Cosmic Orange EU MFYT4 | MFYT4HXA | 195950639568больше |
|
1642.50 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Apple iPhone 17 Pro Max, 512GB, Cosmic Orange MFYT4HX/Aбольше |
|
1644.19 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
1644.19 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Apple iPhone 17 Pro Max 512GB Cosmic Orange noeu | 44095012 | 195950639704больше |
|
1657.45 €
|
B магазин enter24.eu |
Mobilus telefonas Apple iPhone 17 Pro Max 512GB 12GB Cosmic Orangeбольше |
|
1665.00 €
|
B магазин plkompiuteriai.lt |
APPLE IPHONE 17 PRO MAX 512GB COSMIC ORANGE | MFYT4SX/A | 195950639643больше |
|
1665.20 €
|
B магазин multo.eu |
Telefonas Apple iPhone 17 Pro Max 512GB Deep BlueIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
1669.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1669.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Apple iPhone 17 Pro Max MFYU4HX/A, 512 GB, tamsiai mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1749 € больше |
|
1669.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1669.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Telefonas Apple iPhone 17 Pro Max 512GB SilverNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
1669.00 €
|
B магазин bigbox.lt |
Mobilusis telefonas Apple iPhone 17 Pro Max MFYU4HX/A, 512 GB, tamsiai mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1749 € больше |
|
1669.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1669.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Telefonas Apple iPhone 17 Pro Max 512GB Deep Blue - MFYU4HX/ATik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
1678.99 €
|
B магазин pigu.lt |
Apple | iPhone 17 Pro Max | Deep Blue | 6.9 | Super Retina XDR display | 2868 x .. |
|
1696.90 €
4-5 раб. дн.
Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
1696.90 €
4-5 раб. дн.
Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Apple iPhone 17 Pro Max 512GB Cosmic Orange mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 169.82 eur/mėn больше |
|
1698.15 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
1698.15 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Apple iPhone 17 Pro Max 512GB Silverбольше |
|
1721.53 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1721.53 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Smartphone Apple iPhone 17 Pro Max 512GB Silverбольше |
|
1722.99 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
1722.99 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Apple iPhone 17 Pro Max - 512GBOficialus Apple atstovas | Garantija 24 mėn. | Pristatymas 1-3 d.d |
|
1746.01 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1746.01 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
iPhone 17 Pro Max 512GB SilveriDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. больше |
|
1749.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.90 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
1749.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.90 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Apple iPhone 17 Pro Max, 512 GB, sidabro spalvos - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
1749.00 €
29-31 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 29-31 раб. дн. |
1749.00 €
29-31 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 29-31 раб. дн. |
Apple iPhone 17 Pro Max 512 GB tylko eSIM +5% baterii ciemnoniebieski / 6,9" / 1..больше |
|
1752.27 €
|
B магазин baitukas.lt |
Apple iPhone 17 Pro Max 512GB Silverбольше |
|
1828.59 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1828.59 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Apple iPhone 17 Pro Max (512GB) cosmic orange |
|
1969.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
1969.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 05:31
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 195950639568 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Gamintojo kodas | mfyq4hx/a |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 5g |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, hotspot |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 6.0 |
| Ekrano tipas | super retina xdr oled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.9 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | ceramic shield 2 |
| Ekrano raiška | 1320 x 2868 |
| Pagrindinė kamera | 48 + 48 +48mpx |
| Priekinė kamera | 18mpx |
| Blykstė | dual-led dual-tone flash, hdr (photo/panorama) |
| Filmavimo raiška | 4k@24/25/30/60/100/120fps, 1080p@25/30/60/120/240fps, 10-bit hdr, dolby vision hdr (up to 60fps), prores, prores raw, apple log 2, 3d (spatial) video/audio, stereo sound rec. |
| Procesoriaus tipas | apple a19 pro (3 nm) |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 512gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos talpa | 4832mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | ios |
| Versija | 26 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, nfc, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas, bevielis ikrovimas, face id, dual sim (1-physical/ 1-e-sim), dvigubas vaizdo įrašymas, vapor chamber cooling, 8× optinis priartinimas |
| Jungties tipas | usb type-c 3.2 gen 2, displayport |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 dust tight and water resistant (immersible up to 6m for 30 min) |
| Modelis | apple iphone 17 pro max |
| Aukštis | 163.4mm |
| Plotis | 78mm |
| Gylis | 8.8mm |
| Svoris | 233g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, kabelis |
| Kita informacija | 120hz, hdr10, charging wired, pd2.0 50% in 20 min, 25w wireless magsafe/qi2, 50% in 30 min, 4.5w reverse wired |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 40 |
| Показать больше | |





























































