Šaldytuvas Amica FK2995.2FT цена
Šaldytuvas Amica FK2995.2FT цена
Šaldytuvas AMICA šaldytuvo-šaldiklio derinys FK 2995.2FT(E)больше |
|
451.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
451.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas AMICA FK2995.2FT(E)Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau |
|
459.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Amica FK 2995.2FT(E)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 533.0 € больше |
|
460.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas AMICA šaldytuvo-šaldiklio derinys FK 2995.2FT(E)больше |
|
451.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
451.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
"amica" šaldytuvas Fk2995.2fteбольше |
|
458.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
458.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis AMICA FK 2995.2FT(E) |
|
458.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
458.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Šaldytuvas AMICA FK2995.2FT(E)Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau |
|
459.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Amica FK 2995.2FT(E)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 533.0 € больше |
|
460.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas Amica Chłodziarko-zamrażarka FK2995.2FT(E) | FK2995.2FT(E) | 59060069..больше |
|
514.75 €
|
B магазин enter24.eu |
AMICA fridge-freezer combination FK 2995.2FTX(E)больше |
|
591.74 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
591.74 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-26 06:55
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5906006711559 |
| Gamintojo kodas | fk2995.2ftx |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 255kwh |
| Bendra talpa | 250l |
| Šaldytuvo talpa | 180l |
| Šaldiklio talpa | 70l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 19val. |
| Užšaldymo galia | 3.5kg/24h |
| Klimato klasė | sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 42db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 54.5cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 68kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Показать больше | |










































