Šaldytuvas Amica KGCL 384.4E цена
Šaldytuvas Amica KGCL 384.4E цена
Šaldytuvas AMICA FK244.4(E)Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
352.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Amica FK244.4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 462.0 € |
|
369.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas Amica FK244.4(E)Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
337.02 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
337.02 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Šaldytuvas Amica FK244.4(E)Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
347.13 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
347.13 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
AMICA FK244.4(E) šaldytuvas-šaldiklis derinys |
|
349.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
349.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas AMICA FK244.4(E)Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
352.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
"amica" šaldytuvas Fk244.4e |
|
361.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
361.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Amica FK244.4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 462.0 € |
|
369.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
AMICA FK244.4(E) fridge-freezer combination |
|
376.23 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
376.23 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
AMICA FK244.4(E) fridge-freezer combination |
|
398.17 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
398.17 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas Amica Šaldytuvas-šaldiklis FK244.4(E) | FK244.4(E) | 5906006912840 |
|
400.30 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 17:37
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5906006912840 |
| Gamintojo kodas | fk 244.4 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 190kwh |
| Bendra talpa | 205l |
| Šaldytuvo talpa | 153l |
| Šaldiklio talpa | 52l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 2.4kg/24h |
| Klimato klasė | n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 144cm |
| Gylis | 54cm |
| Svoris | 43kg |
| Energijos sąnaudos | 0.51kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Greitas užšaldymas | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Показать больше | |



























