Šaldytuvas Amica FK244.4X цена
Šaldytuvas Amica FK244.4X цена
Amica FK244.4X(E)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 448.0 € |
|
386.73 €*
|
B магазин pigu.lt |
AMICA FK244.4X(E) fridge-freezer combination |
|
410.55 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
410.55 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldiklis Amica Chłodziarko-zamrażarka FK244.4X(E) | 1191218 | 5906006912185 |
|
432.00 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 00:57
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5906006904883 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 238kwh |
| Bendra talpa | 205l |
| Šaldytuvo talpa | 153l |
| Šaldiklio talpa | 52l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 2.4kg/24h |
| Klimato klasė | n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 144cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 43kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Показать больше | |





























