Amazfit GTR 3 цена
Amazfit GTR 3 цена
Išmanusis laikrodis Išm. laikr. Amazfit GTR 3 juodas W1971OV1 (Atnaujinta) |
Восст.
|
145.56 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
145.56 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Amazfit GTR 3 BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
145.66 €
|
B магазин bigbox.lt |
Išmanusis laikrodis Amazfit GTR 3 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
148.57 €
|
B магазин technorama.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 00:34
! Сообщить об ошибке| Марка | Amazfit |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 6972596103707 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.39 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 454 x 454 |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | + |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 450mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 504val |
| Išmaniosios funkcijos | skaičiuoja nueitą atstumą, fizinio aktyvumo ir miego ritmo stebėjimas, Žingsniamatis, Žadintuvas, kalendorius, kompasas, laikmatis, "find my phone" funkcija, mikrofonas, orai, Žibintuvėlis, plaukimo stebėjimas, streso stebėjimas |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Riešo apimtis (cm) | 15.5 - 21.8 |
| Ilgis | 4.58cm |
| Plotis | 4.58cm |
| Aukštis | 1.08cm |
| Svoris | 32g |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, gps, pulsometras, jutiklinis ekranas |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |





























































