Xiaomi Amazfit GTR 2e цена
Xiaomi Amazfit GTR 2e цена
Išmanusis laikrodis Amazfit GTR 2e Slate GreyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 251.47 € |
|
193.44 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-30 23:45
! Сообщить об ошибке| Марка | Amazfit |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 6972596102823 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.39 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 454 x 454 |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Bluetooth | + |
| Wi-Fi | - |
| GPS | + |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 471mah |
| Išmaniosios funkcijos | fizinio aktyvumo ir miego ritmo stebėjimas, akselerometras, giroskopo jutiklis, temperatūros jutiklis, deguonies kiekis kraujyje, geomagnetinis jutiklis, oro slėgio jutiklis |
| Pulsometras (HR) | + |
| Ilgis | 4.65cm |
| Aukštis | 1.08cm |
| Svoris | 32g |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, gps, pulsometras, jutiklinis ekranas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |

















































