Amazfit Cheetah Round цена
Amazfit Cheetah Round цена
Išmanusis laikrodis Amazfit SMARTWATCH AMAZFIT CHEETAH/A2294 GREY W2294TY1N |
|
86.00 €
|
B магазин evelatus.lt |
Išmanusis laikrodis Amazfit Cheetah Round Speedster GreyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 93.0 € |
|
86.83 €*
|
B магазин pigu.lt |
Išmanusis laikrodis Amazfit SMARTWATCH AMAZFIT CHEETAH/A2294 GREY W2294TY1Nбольше |
|
111.02 €
|
B магазин electrobase.lt |
Išmanusis laikrodis Amazfit Cheetah GreyNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
142.81 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
142.81 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Amazfit Cheetah (Round), Grey W2294TY1N |
|
158.10 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
158.10 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Huami Amazfit Cheetah (Round), grey | W2294TY1N |
|
160.35 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
160.35 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Amazfit Cheetah Round pilkas išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 16.69 eur/mėn |
|
166.88 €
|
B магазин rde.lt |
Amazfit Cheetah 3.53 cm (1.39) AMOLED 46.7 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscre.. |
|
177.02 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
177.02 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Amazfit Cheetah Round, Titano spalvos korpusas su pilkos spa.. |
|
179.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
179.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 18:30
! Сообщить об ошибке| Марка | Amazfit |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 6972596106708 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.39 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 454 x 454 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 440mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 336val |
| Atmintis | -mb |
| Išmaniosios funkcijos | sms ir skambučių pranešimai , chronometras, sporto režimai, smart alarm clock |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Riešo apimtis (cm) | 15 - 22 |
| Ilgis | 4.67cm |
| Plotis | 4.67cm |
| Aukštis | 1.19cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | charging cable x 1 |
| Kita informacija | ios ir android palaikymas, širdies ritmo matuoklis, kraujo prisotinimo deguonimi matavimas (spo2), pranešimų istorija, įspėjimas apie įeinančius skambučius ir žinutes |
| Svoris | 47g |
| Jungtys | bluetooth |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, gps, pulsometras, jutiklinis ekranas |
| Показать больше | |

















































