Gartraukis Allenzi GL PLUS 50 цена
Gartraukis Allenzi GL PLUS 50 цена
Allenzi GL50 PlusKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 154.0 € больше |
|
126.95 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Allenzi GL50 Baltas PLUS LEDбольше |
|
128.01 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
128.01 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
ALLENZI GL50 PLUS WHITE Gartraukis - Turime sandėlyjeVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! больше |
|
129.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
129.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
ALLENZI GL50 PLUS LED |
|
179.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
179.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Allenzi GL50 PLUS LED gartraukisNEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė больше |
|
180.00 €
|
B магазин vokiskaideja.lt |
Įmontuojamas gartraukis ALLENZI GL50 PLUS LEDKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 249 € |
|
189.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 06:44
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLENZI |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 0656272817084 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | gl50 plus led |
| Energijos sunaudojimas per metus | 106.3kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 15.7 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | 24.3lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | b |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 91.2 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 300m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 700m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 50-67db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 490m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 31.5cm |
| Plotis | 49.2cm |
| Gylis | 27.7cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Matmenys | 315 x 492 x 277mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | filtro užterštumo indikatorius., led apšvietimas, plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | 1m |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |




































