Gartraukis Allenzi GL50 цена
Gartraukis Allenzi GL50 цена
ALLENZI GL50 PLUS WHITE Gartraukis - Turime sandėlyjeLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! больше |
|
129.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
129.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Allenzi GL 50 WHITE PLUS LEDYra sandėlyje. больше |
|
129.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
129.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Allenzi GL50 BLPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
178.50 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
178.50 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Gartraukis Allenzi GL50 WH |
|
178.50 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
178.50 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Allenzi GL50 BLIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
183.86 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
183.86 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
ALLENZI GL50 WHбольше |
|
189.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
189.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Gartraukis Allenzi GL50 BL | 8001120821386 |
|
194.95 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
194.95 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Gartraukis Allenzi GL50 BLTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
203.00 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 12:27
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLENZI |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8000965231733 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | gl50 wh |
| Energijos sunaudojimas per metus | 106.3kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 15.7 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | 24.3lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | b |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 91.2 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 300m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 700m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 50-67db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 490m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 31.5cm |
| Plotis | 49.2cm |
| Gylis | 27.7cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Matmenys | 315 x 492 x 277mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; plaunamas filtras; filtro užterštumo indikatorius.; anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | 1m |
| Показать больше | |




























