Nešiojamasis kompiuteris Acer TravelMate P2 16
Nešiojamasis kompiuteris Acer TravelMate P2 16
Nešiojamas kompiuteris Acer TravelMate TMP216-51-G2-TCO-32B7больше |
|
559.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
559.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris Acer TravelMate P2, 7535U, 8 GB, 512 GB, 16 ", AMD Radeon..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 819 € больше |
|
769.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Acer TravelMate TMP216-51-G2-TCO-32B7Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
521.58 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
521.58 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Acer TravelMate TMP216-51-G2-TCO-32B7Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
528.80 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
528.80 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Acer TravelMate TMP216-51-G2-TCO-32B7 | NX.BJSEL.001 |
|
528.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
528.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Acer TravelMate TMP216-51-G2-TCO-32B7 |
|
539.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
539.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Acer TravelMate TMP216-51-G2-TCO-32B7больше |
|
542.70 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
542.70 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Acer TravelMate TMP216-51-G2-TCO-32B7 |
|
546.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
546.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Acer TravelMate TMP216-51-G2-TCO-32B7больше |
|
549.34 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
549.34 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Acer TravelMate TMP216-51-G2-TCO-32B7Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
549.95 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
549.95 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris Acer TravelMate TMP216-51-G2-TCO-32B7больше |
|
559.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
559.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Laptop Acer TravelMate TMP216-51-G2-TCO-32B7больше |
|
584.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
584.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Acer TravelMate P2/TMP216-51-G2-TCO-301K/3-100U/16"/WUXGA/8 GB/512 GB SSD/UHD/Wi..больше |
|
673.20 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Acer TravelMate P2 (TMP216-51-TCO-5609) 16" WUXGA IPS, Intel i5-1335U, 16GB RAM,..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! больше |
|
695.00 €
|
B магазин itsupply.lt |
Acer TravelMate P2 TMP216-71-G3-TCO Intel Core Ultra 5 125H Laptop 40.6 cm (16")..больше |
|
738.92 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
738.92 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Acer TravelMate P2 TMP216-71-G3-TCO Intel Core Ultra 5 125H Laptop 40.6 cm (16").. |
|
744.04 €
|
B магазин percte.eu |
Acer Notebook TravelMate P2 TMP216-71-G3-TCO Ultra 5 125H 16GB/512GB/W11Pro | NX..больше |
|
747.80 €
|
B магазин multo.eu |
Notebook TravelMate P2 TMP216-71-G3-TCO Ultra 5 125H 16GB/512GB/W11Pro | NX.BQXE..больше |
|
760.00 €
|
B магазин enter24.eu |
Acer TravelMate P2 TMP216-71-G3-TCO Nešiojamas kompiuteris, Intel Core Ultra 5 1.. |
|
768.01 €
|
B магазин marsietis.lt |
Nešiojamas kompiuteris Acer TravelMate P2, 7535U, 8 GB, 512 GB, 16 ", AMD Radeon..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 819 € больше |
|
769.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Acer TravelMate P2, 7535U, 8 GB, 512 GB, 16 ", AMD Radeon..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 819 € больше |
|
769.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Acer TravelMate P2 TMP216-71-G3-TCO Intel Core Ultra 5 125H Knyginis kompiuteris..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
823.01 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-12 15:16
! Сообщить об ошибке| Марка | ACER |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 4711121453090 |
| Garantija | 24 |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Buferinė atmintis (Cache) | 12 |
| Garso sistema | Stereo |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Ekrano įstrižainė | 16 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ i5-1335U |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Prekės svoris su pakuote | 2950 |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Garso plokštės modelis | Integrated |
| Tinklo plokštė | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Palaikomos atminties kortelės | SD |
| Modelis | NX.B47EG.001 |
| Serija | Acer TravelMate P2 |
| Procesoriaus karta | Raptor Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Liečiamas ekranas | - |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Svoris | 1.9 |
| Ilgis | 358.9 |
| Plotis | 260 |
| Aukštis | 19.9 |
| Su vaizdo kamera | + |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ i5 |
| Pagrindinės plokštės modelis | Intel SoC |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Procesoriaus dažnis | 3.40 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Pakuotės aukštis | 0.312 |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Pakuotės plotis | 0.066 |
| Pakuotės ilgis | 0.499 |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | Iris Xe |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 11 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Integruota baterija | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Atnaujintas | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Korpuso spalva | Tamsiai pilka |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Atskiras skaičių blokas | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Saugos sistema | TPM 2.0 |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | - |
| Jungtys | HDMI |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Ekrano tipas | IPS |
| Показать больше | |






























































