Nešiojamasis kompiuteris Acer TravelMate P2 15
Nešiojamasis kompiuteris Acer TravelMate P2 15
RAM Nešiojamasis kompiuteris Acer Travelmate P2 TMP215-55-TCO 15,6" FHD IPS 300n..больше |
|
694.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
694.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Acer TravelMate P2 TMP215-55-TCO Intel Core 5 120U Knyginis kompiuteris 39Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
730.01 €
|
B магазин topocentras.lt |
Nešiojamas kompiuteris Acer TravelMate P2 TMP215-75-G2-TCO, Intel® Core™ Ultra 5..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 839 € больше |
|
780.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Acer Laptop Acer Notebook Travelmate P2 TMP215-55-TCO 15,6''FHD IPS 30..больше |
|
629.78 €
|
B магазин percte.eu |
Acer Notebook Travelmate P2 TMP215-55-TCO 15,6"FHD IPS 300n/i5 120U/16GB/512GB/D..больше |
|
639.15 €
|
B магазин multo.eu |
Laptop Acer Notebook Travelmate P2 TMP215-55-TCO 15,6''FHD IPS 300n/i5..больше |
|
640.10 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Acer TravelMate P2 TMP215-55-G2-TCO-59AX Intel® Core™ Ultra 5 Notebook 39,6 cm (..больше |
|
649.86 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
649.86 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris Acer Notebook Travelmate P2 TMP215-55-TCO 15,6" FHD IPS 3..больше |
|
651.45 €
|
B магазин enter24.eu |
Nešiojamasis kompiuteris „Acer Travelmate P2 TMP215-55-TCO“ 15,6 colių FHD IPS 3..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
664.56 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
664.56 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Acer Notebook Acer Travelmate P2 TMP215-55-TCO 15,6"FHD IPS 300n/i5 120U/16GB/51..больше |
|
665.25 €
|
B магазин baitukas.lt |
Laptop Acer TravelMate P2 TMP215-55-G2-TCO-59AX, Linux, 15.6 inchбольше |
|
674.99 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
674.99 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
Acer TravelMate P2 TMP215-55-TCO Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6") Full H..больше |
|
680.31 €
|
B магазин printera.lt |
„Acer TravelMate P2 TMP215-55-TCO“ nešiojamas kompiuteris, „Intel Core 5 120U“, ..больше |
|
682.50 €
|
B магазин marsietis.lt |
ACER Notebook Travelmate P2 TMP215-55-TCO 15.6" FHD IPS 300n/i5 120U/16GB/512GB/..больше |
|
685.60 €
|
B магазин smartech.ee |
Nešiojamasis kompiuteris „Acer Travelmate P2 TMP215-55-TCO“ 15,6 colių FHD IPS 3..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
691.14 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
691.14 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
RAM Nešiojamasis kompiuteris Acer Travelmate P2 TMP215-55-TCO 15,6" FHD IPS 300n..больше |
|
694.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
694.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Acer TravelMate P2 TMP215-55-TCO Core5 120U 16GB/512GB/W11PRO NX.BDZEP.001больше |
|
701.11 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
701.11 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Acer TravelMate P2 Nešiojamas Kompiuteris | Intel Core i5-1334U | 16GB RAM DDR5 .. |
|
729.99 €
|
B магазин pupas.lt |
Acer TravelMate P2 TMP215-55-TCO Intel Core 5 120U Knyginis kompiuteris 39Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
730.01 €
|
B магазин topocentras.lt |
Acer TravelMate P2 TMP215-75-G2-TCO-58LW Intel Core Ultra 5 125H Laptop 39.6 cm ..больше |
|
754.79 €
|
B магазин vieni.lt |
Laptop Acer Travelmate P2 TMP215больше |
|
766.64 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
766.64 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Acer TravelMate P2 TMP215-75-G2-TCO-58LW Silver - 15.6", IPS, FHD (1920x1080), M..больше |
|
776.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Nešiojamas kompiuteris Acer TravelMate P2 TMP215-75-G2-TCO, Intel® Core™ Ultra 5..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 849 € больше |
|
780.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Nešiojamas kompiuteris Acer TravelMate P2 TMP215-75-G2-TCO, Intel® Core™ Ultra 5..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 839 € больше |
|
780.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Acer TravelMate P2 TMP215-75-G2-TCO-58LW Intel Core Ultra 5 125H Laptop 39.6 cm .. |
|
832.87 €
|
B магазин freyo.lt |
Acer TravelMate TMP215-55-TCO-59KD QHD IPS i5-120U/16GB/SSD 512GB/Intel Iris Xe ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. больше |
|
854.26 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
854.26 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Acer TravelMate TMP215-55-TCO-59KD QHD IPS i5-120U/16GB/SSD 512GB/Intel Iris Xe ..больше |
|
861.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
861.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Acer TravelMate TMP215-55-TCO-59KD QHD IPS i5-120U/16GB/SSD 512GB/Intel Iris Xe ..больше |
|
865.11 €
|
B магазин enrike.lt |
Acer TravelMate TMP215-55-TCO-59KD QHD IPS i5-120U/16GB/SSD 512GB/Intel Iris Xe ..больше |
|
865.66 €
|
B магазин complius.lt |
Acer TravelMate TMP215-55-TCO-59KD QHD IPS i5-120U/16GB/SSD 512GB/Intel Iris Xe ..больше |
|
869.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
869.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Acer TravelMate TMP215-55-TCO-59KD QHD IPS i5-120U/16GB/SSD 512GB/Intel Iris Xe ..больше |
|
869.86 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Acer TravelMate TMP215-55-TCO-59KD QHD IPS i5-120U/16GB/SSD 512GB/Intel Iris Xe .. |
|
871.02 €
|
B магазин baitera.lt |
Acer TravelMate TMP215-55-TCO-59KD QHD IPS i5-120U/16GB/SSD 512GB/Intel Iris Xe .. |
|
871.26 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
871.26 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris Acer TravelMate TMP215-55-TCO-59KD QHD IPS i5-120U 16GB 5..больше |
|
871.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Acer TravelMate TMP215-55-TCO-59KD QHD IPS i5-120U/16GB/SSD 512GB/Intel Iris Xe ..больше |
|
878.21 €
|
B магазин acershop.lt |
Acer TravelMate TMP215-55-TCO-59KD QHD IPS i5-120U/16GB/SSD 512GB/Intel Iris Xe ..больше |
|
878.30 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Acer TravelMate P2 TMP215-75-G2-TCO-58LW Intel Core Ultra 5 125H Nešiojamas komp.. |
|
894.60 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Acer TravelMate TMP215-55-TCO-59KD QHD IPS i5-120U/16GB/SSD 512GB/Intel Iris Xe ..больше |
|
903.64 €
|
B магазин smartonly.eu |
Acer TravelMate TMP215-55-TCO-59KD QHD IPS i5-120U/16GB/SSD 512GB/Intel Iris Xe ..больше |
|
912.08 €
|
B магазин prevo.lt |
Nešiojamas kompiuteris ACER TravelMate TMP215-55-TCO-59KD Sidabrinis QHD IPS |
|
1087.30 €
|
B магазин bikuva.lt |
Acer TravelMate TMP215-55-G2-TCO + Bitdefender 12mėn NEMOKAMAI! |
|
1103.81 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
1103.81 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Acer TravelMate TMP215-55-G2-TCO 15.6“ WUXGA Intel Core 5 225U/16GB/512GB SSD/In..Visas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
1137.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
Acer TravelMate TMP215-55-G2-TCO 15.6“ WUXGA Intel Core 5 225U/16GB/512GB SSD/In.. |
|
1147.53 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1147.53 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Acer TravelMate TMP215-55-G2-TCO 15.6“ WUXGA Intel Core 5 225U/16GB/512GB SSD/In.. |
|
1166.13 €
|
B магазин variantai.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 09:31
! Сообщить об ошибке| Марка | ACER |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 4711121111143 |
| Garantija | 24 |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Buferinė atmintis (Cache) | 12 |
| Garso sistema | Stereo |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Ekrano įstrižainė | 15.6 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ i5 i5-1235U |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Baterijos veikimo trukmė iki | 12 |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 32 GB |
| Garso plokštės modelis | Built-in |
| Tinklo plokštė | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Palaikomos atminties kortelės | SD |
| Modelis | TMP215-54 |
| Serija | Acer TravelMate P2 |
| Procesoriaus karta | Alder Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Liečiamas ekranas | - |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Svoris | 1.8 |
| Ilgis | 255 |
| Plotis | 363 |
| Aukštis | 19.9 |
| Su vaizdo kamera | + |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ i5 |
| Pagrindinės plokštės modelis | Intel SoC |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Procesoriaus dažnis | 3.3 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | Iris Xe |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 11 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Integruota baterija | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Atnaujintas | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Baterijos talpa (Wh) | 48 |
| Perpakuotas | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Korpuso spalva | Juoda |
| IPS ekranas | - |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Atskiras skaičių blokas | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Baterijos technologija | Li-Ion |
| Saugos sistema | TPM |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Jungtys | 3 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Įdiegta operacinė sistema | Nėra |
| Ekrano tipas | LCD |
| Показать больше | |























































