Nešiojamasis kompiuteris Acer Aspire 5 A515 цена
Nešiojamasis kompiuteris Acer Aspire 5 A515 цена
Acer Aspire 5 A515 54 597W i5-8265U 1.6GHz, 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) Win..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! больше |
|
425.00 €
|
B магазин itsupply.lt |
Nešiojamas kompiuteris (DEMO) Acer Aspire A515 - 15.6" - I3-1 |
|
458.99 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
458.99 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
Acer Aspire A515 - 15,6 Notebook - 39,6 cm |
|
462.51 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
462.51 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Acer Aspire 5 A515-57-50UR, 15.6'', FHD, i5, 32 GB, 512 GB, ENG, pilkas - Nešioj..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę |
|
649.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Notebook|ACER|Aspire|A515-45-R4SY|CPU 5500U|2100 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 8GB|DDR..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
655.01 €
|
B магазин topocentras.lt |
Acer Aspire 5 A515-58GM-55AE FHD 15,6" FHD IPS i5-13420H 16GB/512GB SSD RTX2050.. |
|
1003.25 €
|
B магазин enter24.eu |
Laptop Computer Acer Aspire 5 15 Pro A515-58GM, Intel Core i5, RTX 2050, 16 GB R.. |
|
1055.99 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
1055.99 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
Acer Aspire 5 A515-58GM-76HF 15.6 FHD IPS i7-13620H 16GB 512SSD RTX2050 11P neši..6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 196.17 eur/mėn |
|
1176.99 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
1176.99 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-03 13:44
! Сообщить об ошибке| Марка | ACER |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 4711121639524 |
| Ilgis | 239.6 |
| Plotis | 362.9 |
| Aukštis | 17.9 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Korpuso spalva | Pilka |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.6 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | AMD |
| Procesoriaus klasė | AMD Ryzen 3 |
| Procesoriaus modelis | AMD Ryzen™ 3 7330U |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus dažnis | 2.3 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 2300 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | AMD |
| Vaizdo plokštės serija | Radeon |
| Garso plokštės modelis | Integrated |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Home |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Klaviatūros kalba | Rusų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | - |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | - |
| Baterijos technologija | Li-Ion |
| Kompiuterio tipas | Namams/mokslui |
| Ekrano tipas | IPS |
| Garso sistema | Stereo |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 256 GB |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Buferinė atmintis (Cache) | 8 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 |
| Jungtys | USB Type C |
| Atskiras skaičių blokas | + |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Pagrindinės plokštės modelis | AMD SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | 802.11ax |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Modelis | A515-48M-R7CQ |
| Serija | Acer Aspire |
| Procesoriaus karta | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Vaizdo plokštės modelis | AMD Radeon Graphics |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Integruota baterija | + |
| Показать больше | |








































































