Xiaomi Jimmy JV35 kaina
Xiaomi Jimmy JV35 kaina
Rankinis dulkių siurblys Jimmy JV35, 700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 156.9 € |
|
132.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys Jimmy JV35Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 150.0 € |
|
133.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Jimmy UV JV35 dulkių siurblys erkutėms ir alergenams šalinti nuo čiužinių pavirš.. |
|
75.45 €
|
Į parduotuvę simitri.lt |
Jimmy JV35 UV dulkių siurblys rankinis 700 W UV lempa 6 W iki 60 °C kaitinimas D.. |
|
108.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Dulkių siurblys Xiaomi Jimmy JV35 Anti-Mite |
|
115.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
115.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
JIMMY JV35 Anti-mite Dulkių siurblys Pilkas JV35 pilka spalva |
|
119.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
119.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Rankinis dulkių siurblys Jimmy JV35, 700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 156.9 € |
|
132.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Rankinis dulkių siurblys Jimmy JV35, 700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 156.9 € |
|
132.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Dulkių siurblys Jimmy JV35Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 150.0 € |
|
133.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Jimmy | Vacuum Cleaner | Anti-mite JV35 | Corded operating | Handheld | 700 W | .. |
|
134.08 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Jimmy | Vacuum Cleaner | Anti-mite JV35 | Corded operating | Handheld | 700 W | .. |
|
142.28 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
JIMMY JV35 Silver dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 23.71 eur/mėn |
|
142.28 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
142.28 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Dulkių siurblys Jimmy Anti-mite JV35Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
142.28 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
142.28 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Jimmy | Vacuum Cleaner | Anti-mite JV35 | Corded operating | Handheld | 700 W | .. |
|
142.28 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Jimmy | Vacuum Cleaner | Anti-mite JV35 | Corded operating | Handheld | 700 W | .. |
|
142.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
142.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Jimmy | Vacuum Cleaner | Anti-mite JV35 | Corded operating | Handheld | 700 W | .. |
|
142.91 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Jimmy | Vacuum Cleaner | Anti-mite JV35 | Corded operating | Handheld | 700 W | .. |
|
143.69 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
"Jimmy" dulkių siurblys "Anti-mite" JV35 Laidinis veikiantis, rankinis, 700 W, s.. |
|
144.32 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Jimmy Anti-mite JV35, Silver JV35 |
|
145.67 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
145.67 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Jimmy | Vacuum Cleaner | Anti-mite JV35 | Corded operating | Handheld | 700 W | .. |
|
145.91 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
145.91 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Jimmy JV35 Dulkių Siurblys Jimmy JV35 Dulkių SiurblysNemokamas pristatymas | Lizingas be pabrangimo | Greitas pristatymas | Pagalba telefonu |
|
149.00 €
|
Į parduotuvę aleksi.lt |
Jimmy | Vacuum Cleaner | Anti-mite JV35 | Corded operating | Handheld | 700 W | .. |
|
149.06 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Dulkių siurblys Jimmy Anti-mite JV35Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
149.39 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
149.39 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Jimmy | Vacuum Cleaner | Anti-mite JV35 | Corded operating | Handheld | 700 W | .. |
|
150.03 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Jimmy | Vacuum Cleaner | Anti-mite JV35 | Corded operating | Handheld | 700 W | .. |
|
150.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
150.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Jimmy Vacuum Cleaner Anti-mite JV35 Corded operating Handheld 700 W 240 V Silver.. |
|
151.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
151.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Jimmy Vacuum Cleaner Anti-mite JV35 Corded operating, Handheld, 700 W, Silver, W.. |
|
161.42 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Jimmy dulkių siurblys be erkių JV35 su laidiniu veikimu, nešiojamas, 700 W, sida.. |
|
167.85 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Jimmy | Vacuum Cleaner | Anti-mite JV35 | Corded operating | Handheld | 700 W | ..Daugiau |
|
169.87 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 03:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | JIMMY |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 6946499308446 |
| Tipas | rankiniai dulkių siurbliai, belaidžiai dulkių siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 700w |
| Įsiurbimo galia | 700w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | - |
| Vamzdis | - |
| Teleskopinis vamzdis | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 36.6cm |
| Plotis | 28.1cm |
| Gylis | 22.3cm |
| Svoris | 2.6kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.5l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | - |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | - |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Guminiai ratukai | - |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Laido ilgis | 5m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



















































