Xiaomi DVB4452GL kaina
Xiaomi DVB4452GL kaina
Maršrutizatorius Xiaomi MESH SYSTEM AC1200 EU (1-PACK), baltaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 48.99 € |
|
31.32 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Maršrutizatorius Mesh System AC1200 EU (1-pack) 802.11ac 867 Mbit/s 10/100/1.. |
|
32.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Xiaomi AC1200 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) White 2 Internal |
|
27.98 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
27.98 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Maršrutizatorius Xiaomi Mesh System AC1200, 1 vnt. |
|
28.08 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
28.08 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Wi-Fi mesh sistema su AC1200 dideliu greičiu ir dviejų juostų 2.4/5 GHz belaidži.. |
|
28.10 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Xiaomi Mesh System AC1200 Wifi tinklo kartotuvas 2X2 MIMO |
|
28.20 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
28.20 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Xiaomi Mesh System AC1200 EU White tinklo įrenginį10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
30.67 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
30.67 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Maršrutizatorius Xiaomi MESH SYSTEM AC1200 EU (1-PACK), baltaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 48.99 € |
|
31.32 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Xiaomi Mesh System | AC1200 EU (1-pack) | 802.11ac | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mb.. |
|
31.56 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Xiaomi Mesh System | AC1200 EU (1-pack) | 802.11ac | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mb.. |
|
31.81 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Maršrutizatorius Mesh System AC1200 EU (1-pack) 802.11ac 867 Mbit/s 10/100/1.. |
|
32.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Mesh System | AC1200 EU (1-pack) | 802.11ac | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | .. |
|
32.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
32.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mesh System | AC1200 EU (1-pack) | 802.11ac | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | .. |
|
32.79 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Mesh System | AC1200 EU (1-pack) | 802.11ac | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
33.32 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
33.32 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Mesh System | AC1200 EU (1-pack) | 802.11ac | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | .. |
|
33.73 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Mesh System | AC1200 EU (1-pack) | 802.11ac | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | .. |
|
34.26 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Mesh System | AC1200 EU (1-pack) | 802.11ac | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | .. |
|
34.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
34.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mesh System | AC1200 EU (1-pack) | 802.11ac | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | .. |
|
34.45 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
34.45 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Mesh System | AC1200 EU (1-pack) | 802.11ac | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | .. |
|
35.82 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Mesh System | AC1200 EU (1-pack) | 802.11ac | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | .. |
|
35.98 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Maršrutizatorius XIAOMI Mesh System AC1200, 1200 Mbps, baltos sp., DVB4452GL |
|
35.99 €
|
Į parduotuvę mokivezi.lt |
Mesh System | AC1200 EU (1-pack) | 802.11ac | 867 Mbit |
|
36.33 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
36.33 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Mesh System | AC1200 EU (1-pack) | 802.11ac | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | .. |
|
36.47 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Xiaomi Mesh System AC1200 EU (1-pack) DVB4452GL |
|
36.59 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
36.59 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Tinklo Įranga - XIAOMI MESH SISTEMA AC1200 Dual-Band Wi-Fi 1200Mbps 1-Paketas |
|
38.09 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Xiaomi AC1200 Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Balta 2 Vidinis |
|
38.54 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
38.54 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Xiaomi Mesh System | AC1200 EU (1-pack) | 802.11ac | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mb..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
39.03 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
39.03 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mesh System AC1200 EU (1-pack) 802.11ac 867 Mbit/s 10/100/1000 Mbit/s Ethernet L.. |
|
40.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
40.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Xiaomi Mesh System | AC1200 EU (1-pack) | 802.11ac | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mb..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
41.37 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
41.37 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 04:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 6941948703001 |
| Tipas | wifi maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 867mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Maksimalus atstumas | -m |
| Wi-Fi | + |
| Maksimalus vartotojų skaičius | - |
| Siųstuvo galingumas | -dbm |
| Protokolo palaikymas | ieee 802.11a, ieee 802.11b, ieee 802.11g, ieee 802.11n, ieee 802.11ac |
| Duomenų perdavimo sparta | 867 |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2.4ghz/5ghz |
| Jungčių kiekis (WAN) | (rj45 10/100/1000) |
| USB jungtys | - |
| Antena | + |
| Antenos tipas | vidinė |
| Antenos lizdas | - |
| Aukštis | 221mm |
| Plotis | 94mm |
| Gylis | 94mm |
| Palaikomos technologijos | wps |
| Rodyti daugiau | |














































