Projektorius Xgimi Horizon Ultra kaina
Projektorius Xgimi Horizon Ultra kaina
Projektorius Xgimi Horizon Ultra 4KKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1879 € |
|
1718.98 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Xgimi Horizon Ultra XM13NKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1815.49 € |
|
1718.98 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projektorius XGIMI Horizon Ultra |
|
1789.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1789.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Projektorius Xgimi Horizon Ultra 4KKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1879 € |
|
1718.98 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Xgimi Horizon Ultra XM13NKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1815.49 € |
|
1718.98 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projektorius Xgimi Horizon Ultra 4KKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1879 € |
|
1718.98 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Xgimi projector Horizon Ultra |
|
1719.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
1719.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Xgimi projector Horizon Ultra | XM13N |
|
1751.95 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
1751.95 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
XGIMI Horizon Ultra XM13N |
|
1758.50 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
1758.50 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
XGIMI Horizon Ultra Namų projektorius |
|
1760.19 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1760.19 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
XGIMI XM13N HORIZON Ultra 4K televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 176.88 eur/mėn |
|
1768.83 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Projektorius XGIMI Horizon Ultra |
|
1789.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1789.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 15:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | XGIMI |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 6935670503251 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | dlp |
| Kontrastas | 20000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 4k |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 2300 |
| Jungtys | audio, usb 2.0, wlan, hdmi |
| Projektoriaus lempa | 1 |
| Svoris | 2.5kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 25000val. |
| Kita informacija | bevielis |
| Pakuotės turinys | projektorius |
| Jungties tipas | hdmi |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Operacinė sistema | android |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | + |
| Vaizdo technologija | dlp |
| Plotis | 265mm |
| Gylis | 224mm |
| Rodyti daugiau | |


































