Orkaitė Whirlpool AKZ9S 8220 FB kaina
Orkaitė Whirlpool AKZ9S 8220 FB kaina
Whirlpool orkaitė AKZ9S 8220 FBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 495.0 € |
|
440.85 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Orkaitė Whirlpool Oven AKZ9S 8220 FB 73 L Electric Hydrolytic Electronic S..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
499.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojama orkaitė Whirlpool AKZ9S 8220 FBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama orkaitė Whirlpool AKZ9S 8220 FBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 521 € |
|
431.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
„Whirlpool“ orkaitė | AKZ9S 8220 FB | 73 l | Elektrinė | Hidrolizinė | Elektroni.. |
|
431.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
431.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Whirlpool AKZ9S 8220 FBTurime parduotuvėje |
|
432.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Whirlpool AKZ9S 8220 FB orkaitė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 72.00 eur/mėn |
|
432.01 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Įmontuojama orkaitė Whirlpool AKZ9S 8220 FBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
432.01 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
432.01 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Whirlpool AKZ9S 8220 FB | AKZ9S 8220 FB | 8003437836190 |
|
435.10 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Whirlpool Oven | AKZ9S 8220 FB | 73 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Ste.. |
|
435.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
435.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Whirlpool orkaitė AKZ9S 8220 FBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 495.0 € |
|
440.85 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Whirlpool Oven | AKZ9S 8220 FB | 73 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Ste.. |
|
444.38 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Whirlpool Oven | AKZ9S 8220 FB | 73 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Ste.. |
|
453.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Orkaitė Whirlpool AKZ9S 8220 FB 73L elektrinė hidroli tinė garų funkcija konvekc.. |
|
458.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Whirlpool Oven | AKZ9S 8220 FB | 73 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Ste.. |
|
465.56 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Whirlpool Oven | AKZ9S 8220 FB | 73 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Ste.. |
|
468.60 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
468.60 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Whirlpool Oven | AKZ9S 8220 FB | 73 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Ste.. |
|
471.60 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Whirlpool Oven | AKZ9S 8220 FB | 73 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Ste.. |
|
471.60 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Whirlpool Oven | AKZ9S 8220 FB | 73 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Ste.. |
|
498.81 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Orkaitė Whirlpool Oven AKZ9S 8220 FB 73 L Electric Hydrolytic Electronic S..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
499.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojama orkaitė Whirlpool AKZ9S 8220 FBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
499.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
499.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Whirlpool AKZ9S 8220 FBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Whirlpool AKZ9S 8220 FB 73 L Black |
|
511.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
511.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Whirlpool Oven | AKZ9S 8220 FB | 73 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Ste.. |
|
521.47 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 20:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | WHIRLPOOL |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8003437836190 |
| Savybės | laikmatis |
| Gamintojo kodas | akz9s 8220 fb |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.91 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | orkaitė su garų funkcija, Įmontuojama orkaitė, savaime išsivalanti orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.4cm |
| Svoris | 40.5kg |
| Orkaitės tūris | 73l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Vidaus danga | emalė |
| LCD ekranas | - |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | - |
| Gaminimo garuose funkcija | + |
| Funkcijos | 3d kepimas |
| Rodyti daugiau | |











































