Vertiv LIEBERT iTON 800VA E 230 kaina
Vertiv LIEBERT iTON 800VA E 230 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-05 06:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VERTIV |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 813829015847 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 800 |
| Galingumas | 480w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 4.9kg |
| Išvesties jungtys | - |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 2 |
| Įvesties įtampa | 220 - 240v |
| Aukštis | 10cm |
| Plotis | 14.2cm |
| Gylis | 28.7cm |
| Korpusas | tower |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |






















