Vertiv EDGE-2200IRT2UXL kaina
Vertiv EDGE-2200IRT2UXL kaina
Vertiv Liebert EDGE-2200IRT2UXL nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-In.. |
|
881.50 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-24 14:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VERTIV |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 767041031416 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 2200 |
| Galingumas | 1980w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 27kg |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 3val. |
| Aukštis | 8.8cm |
| Plotis | 43.8cm |
| Gylis | 63cm |
| Korpusas | rack 2u |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Rodyti daugiau | |





















