APC EASY UPS ON-LINE SRV 3000VA, 2700W kaina
APC EASY UPS ON-LINE SRV 3000VA, 2700W kaina
APC EASY UPS ON-LINE SRV 3000VA 2700W 230V |
|
1075.25 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1075.25 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Nepertraukiamo Maitinimo šaltinio Sistema Interaktyvi UPS APC SRV3KI-E 2700 WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1267.0 € |
|
1098.96 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
APC EASY UPS ON-LINE SRV 3000VA 2700W 230VNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1148.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC EASY UPS ON-LINE SRV 3000VA 2700W 230V |
|
1075.25 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1075.25 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
APC EASY UPS ON-LINE SRV 3000VA 2700W 230V | SRV3KI-E |
|
1075.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1075.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC Easy UPS On-Line UPS tower AC 220/230/240V 2700Watt 3000VA 1-phase lead acid.. |
|
1097.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Nepertraukiamo Maitinimo šaltinio Sistema Interaktyvi UPS APC SRV3KI-E 2700 WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1267.0 € |
|
1098.96 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
APC Easy UPS On-Line SRV3KI-E, 3000VA 2700W, IEC SRV3KI-E |
|
1104.77 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
1104.77 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
APC SRV3KI-E nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) Dviguba konversija (prisiju.. |
|
1127.52 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
APC EASY UPS ON-LINE SRV 3000VA 2700W 230VNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1148.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Zasilacz awaryjny SRV3KI-E APC Easy UPS On-Line SRV 3000VA 2700W 230V | 54113805.. |
|
1151.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
APC Easy UPS On-Line SRV 3000VA 2700W 230V | 541138050 | 731304436874 |
|
1155.30 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
APC SRV3KI-E uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 2700 W |
|
1193.70 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 22:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 7313044368740 |
| Gamintojo kodas | srv3ki-e |
| Architektūra | online with double conversion |
| Galingumas (VA) | 3000 va |
| Galingumas | 2700w |
| Svoris | 28000kg |
| Pridedama programinė įranga | powerchute business edition |
| Kabelio ilgis | 1.5m |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Standartinių lizdų skaičius | 7 |
| Išvesties įtampa | 240v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 4val. |
| Plotis | 190cm |
| Korpusas | tower |
| Rodyti daugiau | |




























