Verbatim Store n Go 53666 2TB kaina
Verbatim Store n Go 53666 2TB kaina
Verbatim Store n Go ALU Slim 2TB USB 3.0 53666 HDVE53666PLG |
|
107.91 €
11 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 11 d.d. |
107.91 €
11 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 11 d.d. |
Store n Go ALU Slim 2 TB USB 3.0 53666Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
112.12 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
112.12 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Store n Go ALU Slim 2TB USB 3.0 53666 |
|
113.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
113.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Store n Go ALU Slim 2 TB USB 3.0 53666Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
118.85 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
118.85 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Verbatim Store ®n® Go ALU 2TB 2.5" Silver 53666 išorinis kietasis diskas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.65 eur/mėn |
|
123.90 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
123.90 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
Išorinis kietasis diskas Verbatim Store n Go 53666Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
123.90 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Verbatim Store n Go 2,5 ALU 2TB USB 3.2 Gen 1 Silver |
|
124.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
124.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-25 01:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VERBATIM |
| Kategorija | Išorinės SSD, HDD laikmenos |
| Prekės kodas | 023942536666 |
| Disko tipas | hdd |
| Talpa | 2000gb |
| Disko dydis coliais | 2.5" |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Jungties tipas | usb 3.2 |
| Aukštis | 9mm |
| Plotis | 76mm |
| Gylis | 114mm |
| Svoris | 1.50kg |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |





















