Verbatim Store n Go 53662 1TB kaina
Verbatim Store n Go 53662 1TB kaina
Kietasis diskas Verbatim Store 'n' Go Slim, HDD, 1 TB, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 86.9 € |
|
80.43 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Išorinis kietasis diskas Verbatim Store 'n' Go ALU Slim 1TB pilkasTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
89.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Išorinis kietasis diskas HDD Verbatim Store 'n' Go ALU 1TB Pilkas (53662) |
|
72.79 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Kietasis diskas Verbatim Store 'n' Go Slim, HDD, 1 TB, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 86.9 € |
|
80.43 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Kietasis diskas Verbatim Store 'n' Go Slim, HDD, 1 TB, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 86.9 € |
|
80.43 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Verbatim Store ®n® Go ALU Slim 1TB 2.5" Silver 53662 išorinis kietasis diskas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 8.04 eur/mėn |
|
80.43 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Store n Go ALU 1 TB USB-C 53662Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
87.87 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
87.87 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Ārējais disks Verbatim Store n Go Slim USB3.2 1TB Space Grey 023942536628 |
|
88.43 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Kietasis diskas VERBATIM STORE´N´GO ALU SLIM 2.5" (6,35CM) 1TB USB 3.2 GEN1 S V5.. |
|
89.25 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
89.25 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Išorinis kietasis diskas Verbatim Store 'n' Go ALU Slim 1TB pilkasTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
89.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Store n Go ALU 1 TB USB-C 53662Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
92.26 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
92.26 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Verbatim Store n Go 2,5 ALU 1TB USB 3.2 Gen 1 Space Gray |
|
104.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
104.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Store n Go ALU 1TB USB-C 53662 |
|
123.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
123.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 00:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VERBATIM |
| Kategorija | Išorinės SSD, HDD laikmenos |
| Prekės kodas | 023942536628 |
| Disko tipas | hdd |
| Talpa | 1000gb |
| Disko dydis coliais | išoriniai diskai |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Jungties tipas | usb 3.2 |
| Aukštis | 9mm |
| Plotis | 76mm |
| Gylis | 114mm |
| Svoris | 1.50kg |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |

























