Verbatim Go Nano kaina
Verbatim Go Nano kaina
Belaidė kompiuterinė pelė Verbatim Go Nano, oranžinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 25.79 € Daugiau |
|
14.40 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
14.40 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
"verbatim" pelė "go nano" 49045, 1600dpi, 2,4 [ghz], optinė, 3 but., belaidė, or..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 16.49 € Daugiau |
|
14.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Verbatim Wireless Mouse GO NANO - Maus - optisch - kabellos - RF - kabelloser Em..Daugiau |
|
12.93 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
12.93 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Verbatim Go Nano kompiuterinė pelė Radijo dažnio belaidė 1600 DPI Abiems rankoms..Daugiau |
|
13.96 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
13.96 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Belaidė kompiuterinė pelė Verbatim Go Nano, oranžinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 25.79 € Daugiau |
|
14.40 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
14.40 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Belaidė kompiuterinė pelė Verbatim Go Nano, oranžinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 25.79 € Daugiau |
|
14.40 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
14.40 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
"verbatim" pelė "go nano" 49045, 1600dpi, 2,4 [ghz], optinė, 3 but., belaidė, or..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 16.49 € Daugiau |
|
14.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Verbatim Go Nano Pink kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
15.21 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
15.21 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Verbatim Go Nano 49042 Wireless MousePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
15.78 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
15.78 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Verbatim Wireless mouse Go Nano 1600 dpi pink/hot pink 49043Daugiau |
|
16.10 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Verbatim Go Nano 49042 Wireless MouseIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
16.73 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
16.73 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Verbatim Go Nano Wireless Mouse Caribbean BlueDaugiau |
|
18.99 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
18.99 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Verbatim Go Nano kompiuterio pelė Radijo dažnio belaidė 1600 DPI Abiems rankomsDaugiau |
|
20.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Verbatim Go Nano kompiuterio pelė Biuras Radijo dažnio belaidė 1600 DPIDaugiau |
|
22.38 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
22.38 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VERBATIM |
| Kategorija | Pelės |
| Prekės kodas | 023942490456 |
| Gamintojo kodas | 49045 |
| Pelės tipas | belaidė pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 3 |
| Maitinimo šaltinis | baterija |
| Raiška | 1600dpi |
| Paskirtis | universalus |
| Kabelio ilgis | -m |
| Matmenys | 123 x 67 x 38mm |
| Svoris | 79g |
| Pakuotės turinys | pelė |
| Palaikomos technologijos | 2,4 ghz |
| Reikalingi elementai | + |
| Elementų tipas | aa |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | veikimo atstumas: 10 m |
| Rodyti daugiau | |

































