Uwant B200 kaina
Uwant B200 kaina
UWANT B200 12000Pa 1900W skalbimo dulkių siurblys su Deep Cleaning valymo garais..Daugiau |
|
224.23 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
224.23 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
UWANT B200 Gray Carpet Cleaner Vacuum, for Cleaning Carpets, Sofas, Upholstery, .. |
|
225.04 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
225.04 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
UWANT B200 Gray | Spot cleaner with steam | for cleaning carpets, sofas, upholst..Daugiau |
|
225.61 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Uwant B200Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.0 € Daugiau |
|
229.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | UWANT |
| Kategorija | Pramoniniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 6974230880593 |
| Tipas | daugiafunkciai dulkių siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 1900w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 23.7cm |
| Plotis | 37.3cm |
| Gylis | 41.9cm |
| Svoris | 6.3kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 1.5l |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 1.5l |
| Antgaliai | 2 |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Kita informacija | skirtas kilimų, sofų ir apmušalų giliam valymui; ergonomiškas dizainas |
| Guminiai ratukai | + |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Laido ilgis | 4m |
| Plovimo funkcija | + |
| Rodyti daugiau | |

































