Treniruočių suoliukas Tunturi MX Select Adjustable
Treniruočių suoliukas Tunturi MX Select Adjustable
Treniruočių suoliukas MX Select MX Adjustable Training BenchKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.0 € |
|
244.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Treeningpink TUNTURI MX Select Adjustable Weight BenchPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
196.07 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
196.07 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Tunturi MX Select Adjustable Weight Bench Treniruočių aparatai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 37.65 eur/mėn |
|
225.90 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
225.90 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
Treniruočių suoliukas MX Select MX Adjustable Training BenchKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.0 € |
|
244.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Universalus suoliukas MX Select MX Adjustable Training Bench |
|
249.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
249.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Treeningpink TUNTURI MX Select Adjustable Weight Bench |
|
299.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
299.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-28 13:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TUNTURI |
| Kategorija | Treniruočių suoleliai |
| Prekės kodas | 4895147803319 |
| Tipas | treniruočių suoliukai |
| Matmenys | 1230 x 500 x 530 mm |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 22kg |
| Kilmės šalis | kinija |
| Maksimalus naudotojo svoris | 360kg |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Ilgis | 123cm |
| Plotis | 50cm |
| Aukštis | 53cm |
| Treniruoklis skirtas | pusiau komercinis |













