Transcend SSD370 64GB kaina
Transcend SSD370 64GB kaina
Transcend 64GB 2.5 SSD370 SATA3 64GB SATA III 6Gb/s SSD370 (Premium) (TS64GSSD37.. |
|
290.15 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
290.15 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
TRANSCEND SSD370S 64GB SSD 6,4cm 2,5 Zoll SATA 6Gb/s MLC Aluminium Gehäuse | TS6.. |
|
292.05 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Transcend SSD370 64GB SATAIII 2.5 SSD diskas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 31.35 eur/mėn |
|
313.49 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
64GB 2.5 SSD370 SATA3 MLC ALU kietasis diskas | TS64GSSD370S | 0760557832430 |
|
336.60 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
TRANSCEND SSD370S 64GB SSD 6,4 cm 2,5 colio SATA 6 Gb/s MLC aliuminio korpusas |
|
372.75 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 21:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRANSCEND |
| Kategorija | Vidinės SSD laikmenos |
| Prekės kodas | 0760557832430 |
| Suderinamumas | nešiojamiesiems kompiuteriams |
| Aukštis (mm) | 6.8 |
| Plotis (mm) | 69.85 |
| Gylis (mm) | 100 |
| Svoris (g) | 58 |
| Disko formatas | 2.5" |
| Tipas | ssd vidinis kietasis diskas |
| Talpa | 64gb |
| Jungties tipas | sata iii |
| Atminties modulių tipas | mlc |
| Valdiklis | transcend ts6500 |
| Palaikomos technologijos | s.m.a.r.t., trim |
| Aparatinis šifravimas | - |
| Skaitymo greitis (MB/s) | 450 |
| Rašymo greitis (MB/s) | 80 |
| Skaitymo / rašymo sparta | 450mb/s |
| Tarnavimo laikas (MTBF) | 1val. |
| HDD greitis | -aps./min. |
| Matmenys | 100 x 69.85 x 6.8mm |
| Įpakavimas | dežė |
| Pridėti priedai | varžtai, laikikliai montavimui 3,5" dėžutėje |
| Rodyti daugiau | |





















