Tp-Link VIGI C330 6mm kaina
Tp-Link VIGI C330 6mm kaina
Stebėjimo kamera TP-Link C330Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
67.85 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
NET CAMERA BULLET H.264 3MP / VIGI C330 (6MM) TP-LINKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
43.91 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
43.91 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
NET CAMERA BULLET H.264 3MP / VIGI C330 (6MM) TP-LINKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
46.11 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
46.11 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
TP-LINK | Spalvota kulkinė tinklo kamera | VIGI C330 | Kulka | 3 MP | 6 mm | IP6.. |
|
46.64 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
46.64 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Tp-Link VIGI C330 6mm vaizdo įrenginys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
46.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
TP-Link VIGI C330(6MM) apsaugos stebėjimo kamera Kulka (forma) IP apsaugos kamer..Daugiau |
|
47.34 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
TP-LINK VIGI 3MP lauko spalvota cilindrinė tinklo kamera VIGI C330, 6 mmDaugiau |
|
51.17 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
TP-LINK Surveillance Camera VIGI C330 (6mm) / VIGI C330, White/BlackDaugiau |
|
53.86 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
NET CAMERA BULLET H.264 3MP/VIGI C330(6MM) TP-LINK | VIGIC330(6MM) |
|
58.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
58.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TP-Link VIGI C330 lauko IP stebėjimo kamera Full-Color 24/7 3 MP H.265 IP67 inte.. |
|
58.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
TP-LINK VIGI 3MP Lauko Sąlygų Pilnai Spalvoto Vaizdo Bullet tipo Tinklo Kamera, ..14 dienų prekių grąžinimo garantija + prekės atsiėmimas sandėlyje tą pačią dieną |
|
59.90 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.97 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
59.90 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.97 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
NET CAMERA BULLET H.264 3MP/VIGI C330(6MM) TP-LINK VIGIC330-6MM- | 4895252501797 |
|
61.70 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
TP-LINK VIGI C330(6mm), 1296p, 3MP, White VIGI C330(6mm) |
|
62.33 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
62.33 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
IP kamera TP-LINK Full-Color Bullet Network Camera VIGI C330 Bullet 3 MP 6m.. |
|
64.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
TP-Link VIGI C330(6MM) security camera Bullet IP security camera Outdoor 2304 x .. |
|
65.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
65.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Stebėjimo kamera TP-Link C330Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
67.85 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kamera TP-LINK VIGI C330(6mm) |
|
71.48 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
71.48 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 05:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Kategorija | Vaizdo stebėjimo kameros |
| Prekės kodas | 4895252501797 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP67 |
| Garantija | 24 |
| Medžiaga | Plastikas |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.3at |
| Tinka naudoti | Lauke |
| Modelis | Vigi C330 6mm |
| Vaizdo įrašymo greitis | 2304x1296@30fps |
| Darbinė temperatūra | -30 |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Montavimas | Prie lubų |
| Jungtys | DC 12V |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Sensoriaus dydis | 1/2.8" |
| Filmavimo režimai | Naktinis |
| Vaizdo kameros tipas | IP kameros |
| Skiriamoji geba | 2304 x 1296 |
| WDR technologija | + |
| Santykis signalas/triukšmas | > 52 dB |
| Integruotas objektyvas | + |
| Objektyvas | 6 |
| Judesio aptikimas | + |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis |
| Rodyti daugiau | |

























































