Tp-Link VIGI C330 2.8mm kaina
Tp-Link VIGI C330 2.8mm kaina
Kamera su korpusu TP-Link VIGI C330 2.8mmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 65.9 € |
|
61.11 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Stebėjimo kamera TP-Link C330 BulletTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
81.11 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
NET CAMERA BULLET H.264 3MP/VIGI C330(2.8MM) TP-LINKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
42.58 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
42.58 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
NET CAMERA BULLET H.264 3MP/VIGI C330(2.8MM) TP-LINKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
44.71 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
44.71 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
TP-Link VIGI C330(2.8mm) Kulka (forma) IP apsaugos kamera Lauke 2304 x 1296 piks.. |
|
45.90 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Tp-Link VIGI C330 2.8mm vaizdo įrenginys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
45.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
TP-LINK Surveillance Camera VIGI C330I (2.8MM) / VIGI C330I Black/WhiteDaugiau |
|
48.89 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
TP-LINK | Spalvota kulkinė tinklo kamera | VIGI C330 | Kulka | 3 MP | 2,8 mm | I.. |
|
52.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
52.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Kamera su korpusu TP-Link VIGI C330 2.8mmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 65.9 € |
|
61.11 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Kamera su korpusu TP-Link VIGI C330 2.8mmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 65.9 € |
|
61.11 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
TP-LINK VIGI C330(2.8mm), 1296p, 3MP, White VIGI C330(2.8mm) |
|
65.20 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
65.20 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Tp-Link VIGI C330(2.8mm) Bullet IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ce.. |
|
66.37 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
TP-LINK VIGI C330(2.8mm) Camera |
|
67.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
67.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Stebėjimo kamera TP-Link C330 BulletTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
81.11 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Kategorija | Vaizdo stebėjimo kameros |
| Prekės kodas | 4895252501773 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP67 |
| Garantija | 24 |
| Medžiaga | Plastikas |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.3at |
| Tinka naudoti | Lauke |
| Modelis | VIGI C330 2.8mm |
| Vaizdo įrašymo greitis | 2304x1296@30fps |
| Darbinė temperatūra | -30 |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Montavimas | Prie lubų |
| Jungtys | DC 12V |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Sensoriaus dydis | 1/2.8" |
| Filmavimo režimai | Naktinis |
| Vaizdo kameros tipas | IP kameros |
| Skiriamoji geba | 2304 x 1296 |
| WDR technologija | + |
| Santykis signalas/triukšmas | > 52 dB |
| Integruotas objektyvas | + |
| Objektyvas | 2.8 |
| Judesio aptikimas | + |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis |
| Rodyti daugiau | |
























































