Tp-Link VIGI C350 kaina
Tp-Link VIGI C350 kaina
TP-LINK | Visų spalvų tinklo kamera | VIGI C350(2,8mm) | 36 mėn. | Kulka | 5 MP ..Daugiau |
|
61.87 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
61.87 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Tp-Link VIGI C350(2.8mm) vaizdo įrenginys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
62.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
TP-Link VIGI C350(2.8MM) apsaugos stebėjimo kamera Kulka (forma) IP apsaugos kam..Daugiau |
|
63.12 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
TP-LINK VIGI C350 (2.8mm) / C350 2.8mm White Surveillance CameraDaugiau |
|
63.92 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
TP-LINK VIGI C350(4mm), 1620p, 5MP Full-Color, White VIGI C350(4mm) |
|
73.50 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
73.50 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
TP-LINK VIGI C350 5MP Full-Color Bullet Network Camera TP-LINKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
74.04 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
74.04 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
TP-LINK VIGI C350 4MM 5MP Full-Color Bullet Network Camera IP67 PoE/DC 12V 25fps.. |
|
74.29 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
TP-Link VIGI C350(4mm) Bullet IP security camera Outdoor 2880 x 1620 pixels Ceil.. |
|
76.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
76.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
TP-LINK VIGI C350 5MP Full-Color Bullet Network Camera TP-LINKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
77.74 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
77.74 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
VIGI 5MP lauko pilnavidurė kamera, TP-Link, VIGI C350(4mm), 4mm, IP67, H.265+/H... |
|
81.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
CAMERA TP-LINK VIGI C350 (2.8mm)Daugiau |
|
90.22 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
90.22 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 02:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Kategorija | Vaizdo stebėjimo kameros |
| Prekės kodas | 4895252502978 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP67 |
| Garantija | 24 |
| Medžiaga | Plastikas |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.3at |
| Tinka naudoti | Lauke |
| Modelis | Vigi C350 4mm |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 256 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1620p@30fps |
| Darbinė temperatūra | -30 |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SD |
| Montavimas | Prie lubų |
| Jungtys | Audio In |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Sensoriaus dydis | 1/2.7" |
| Filmavimo režimai | Naktinis |
| Vaizdo kameros tipas | IP kameros |
| Skiriamoji geba | 2880 x 1620 |
| WDR technologija | + |
| Santykis signalas/triukšmas | > 52 dB |
| Integruotas objektyvas | + |
| Objektyvas | 4 |
| Judesio aptikimas | + |
| Rodyti daugiau | |


















































