Tecno Spark Go kaina
Tecno Spark Go kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | TECNO |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 4895180796302 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekrano tipas | tft ips |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.6 |
| Ekrano raiška | 720 x 1612 |
| Pagrindinė kamera | 13mpx |
| Priekinė kamera | 5mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps |
| Procesoriaus tipas | mediatek |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 3000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 64gb |
| Atminties kortelės tipas | microsd |
| Atminties kortelės talpa | 1 tbgb |
| Baterijos talpa | 5000mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | android 12 |
| Papildomos funkcijos | dual sim |
| Jungties tipas | otg support |
| FM imtuvas | + |
| Modelis | tecno spark go |
| Aukštis | 163.9mm |
| Plotis | 75.5mm |
| Gylis | 8.9mm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas |
| Rodyti daugiau | |























