Technaxx Paw Patrol kaina
Technaxx Paw Patrol kaina
Technaxx Paw Patrol Blue išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
43.89 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
43.89 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
Išmanusis laikrodis Technaxx Paw Patrol, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.9 € |
|
43.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Išmanusis laikrodis Technaxx Paw Patrol, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.9 € |
|
43.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Technaxx Paw Patrol Kids-Watch BlueKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 52.9 € |
|
43.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-07 10:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TECHNAXX |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 4260358124926 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai vaikams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.54 |
| Ekrano tipas | digital |
| Ekrano raiška | 240 x 240 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Bluetooth | - |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 350mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 360val |
| Išmaniosios funkcijos | Žingsniamatis, Žadintuvas, laikmatis, skaičiuotuvas, chronometras, sudegintų kalorijų skaičiavimas |
| Pulsometras (HR) | - |
| Plotis | 4.2cm |
| Aukštis | 1.4cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, išmanusis laikrodis |
| Kita informacija | micro sd |
| Svoris | 38g |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

























