Nešiojamasis kompiuteris Techbite Zin 5 kaina
Nešiojamasis kompiuteris Techbite Zin 5 kaina
Nešiojamas kompiuteris Techbite Zin 5 TECHZIN5, Intel Celeron N4020, 4 GB, 128 G..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 234.9 € |
|
221.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Techbite Zin 5Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 238.69 € |
|
221.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Techbite ZIN 5 - Intel N4020 | 15,6 | 4GB | 128GB | Win11S |
|
221.64 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
221.64 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Techbite ZIN 5 15.6 FHD IPS N4020 4GB 128SSD EN W11S Black nešiojamas kompiuteris6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 37.00 eur/mėn |
|
221.99 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
221.99 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Techbite Zin 5 TECHZIN5, Intel Celeron N4020, 4 GB, 128 G..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 234.9 € |
|
221.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Techbite Zin 5 TECHZIN5, Intel Celeron N4020, 4 GB, 128 G..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 234.9 € |
|
221.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Techbite Zin 5Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 238.69 € |
|
221.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nešiojamas kompiuteris Techbite ZIN 5 - Intel N4020 | 15,6" | 4GB | 128GB | Win1.. |
|
224.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
224.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Techbite ZIN 5 - Intel N4020 | 15,6" ekranas | 4GB RAM | 128GB atmintinė | Windo.. |
|
265.10 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 06:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TECHBITE |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 5902983623700 |
| Kompiuterio paskirtis | mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | intel celeron |
| Kietasis diskas HDD | nėragb |
| Kietasis diskas SSD | 128gb |
| Diskas SSD M.2 PCIe | nėragb |
| Diskas SSD M.2 | 128gb |
| Atminties dydis | 4gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota |
| Operacinė sistema | windows 11 home s |
| Ekrano dydis | 15" |
| Ekrano tipas | full hd |
| Ekrano dažnis (Hz) | - |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | intel celeron n4020 |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 2/2 |
| Atminties tipas | ddr4 |
| Atminties dažnis | -mhz |
| Laisvų atmintinės lizdų skaičius | nėravnt. |
| HDD greitis | ssd |
| Vaizdo plokštė | intel uhd graphics |
| Vaizdo plokštės atmintinė | dinaminė atmintisgb |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | nėra informacijos |
| Bluetooth | + |
| IR | - |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | 802.11a/b/g/n/ac |
| HDMI | + |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| USB 2.0 | - |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | - |
| Kitos jungtys | 1 x 3.5 mm jack |
| TV išėjimo jungtys | hdmi |
| 3G / 4G Wireless WAN | - |
| Garso plokštė | integruotas garsiakalbis 2.1 |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Klaviatūra su apšvietimu | - |
| Kita informacija | pilno dydžio klaviatūra su skaitine dalimi |
| Integruota Web kamera | + |
| Išmatavimai | 359.4x241.9x19.6 |
| Baterijos talpa | 5000 mah |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | -val. |
| Plotis | -cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | -cm |
| Svoris | -kg |
| Korpuso tipas | plastikas |
| Gamintojo spalva | iron grey |
| Palaikomos technologijos | windows hello |
| Saugumas | kensington security slot |
| Pridedami priedai | Įkrovėjas |
| Atmintinės lizdų skaičius | nėravnt. |
| Populiariausi modeliai | acer aspire |
| Rodyti daugiau | |





















