TCL SOCL100 kaina
TCL SOCL100 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-14 05:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 6921732886455 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth, micro usb |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 10 - 22000hz |
| Jautrumas | 105db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 8.6mm |
| Pakuotės turinys | ausinės |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 6val. |
| Svoris | 12.2g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Rodyti daugiau | |
























