TCL NxtPaper Tab 11 Plus kaina
TCL NxtPaper Tab 11 Plus kaina
Planšetinis kompiuteris TCL NxtPaper 11 11 Plus + ACC SCK, 11.5", 8GB/256GB, pil.. |
|
256.42 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
256.42 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
TCL NxtPaper 11 Plus 11.5" 8/ 256GB Dark Grey planšetinis kompiuteris6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 43.33 eur/mėn |
|
259.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
259.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
TCL NXTPAPER 11 Plus Mediatek 256 GB 29,2 cm (11.5") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) And.. |
|
260.83 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Planšetinis kompiuteris TCL NXTPAPER 11 Plus, su dėklu ir pieštuku, pilkos spalv..Daugiau |
|
265.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
265.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TCL NXTPAPER 11 Plus + etui + rysik Szary |
|
270.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
270.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
TCL NXTPAPER 11 Plus + Case + Stylus, Dark Grey 9469X2 |
|
278.80 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
278.80 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
TCL NXTPAPER 11 Plus Mediatek 256 GB 11.5" 8 GB Wi-Fi 5 Android 15 Pilka |
|
280.10 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
9469X2 TCL NXTPAPER 11 Plus 11.5 256GB Dark Gray with Flip cover.Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
286.17 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
286.17 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
TCL Nxtpaper 11 Plus WiFi 8/256GB GreyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 314.49 € |
|
292.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
9469X2 TCL NXTPAPER 11 Plus 11.5 256GB Dark Gray with Flip cover.Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
300.48 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
300.48 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Planšetinis kompiuteris TCL NxtPaper 11 Plus + ACC, 256GB Dark Gray |
|
325.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 06:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Planšetiniai kompiuteriai |
| Prekės kodas | 4894461780771 |
| Energijos klasė | f |
| Ekrano dydis | 11.5" |
| Raiška | 2200 x 1440 |
| Ekrano tipas | ips |
| Vidinė atmintis | 256 gb |
| Operacinės sistemos versija | android 13 |
| Kolonėlės | stereo |
| Operacinė sistema | android 15 |
| Baterijos tipas | non-removable li-ion |
| Pagrindinė kamera | 8 mp |
| Priekinė kamera | 8 mp |
| Blykstė | - |
| WiFi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| GPS | + |
| Procesoriaus tipas | mediatek helio g99 |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Atminties kortelės tipas | microsd |
| Atminties kortelės talpa | up to 2tb |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.5kg |
| SIM | - |
| Skambinimo funkcija | - |
| Matmenys | 257 x 163.6 x 6.9 mm |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0 |
| Kita informacija | nxtpaper antirefleksinis ekranas; palaikomas rašiklis (stylus) |
| USB jungtys | usb type-c |
| Korpusas | metalinis korpusas |
| Baterijos talpa (mAh) | 8000 |
| Rodyti daugiau | |

























