TCL ACTV100 kaina
TCL ACTV100 kaina
TCL ACTV100WT Crimson White ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
7.99 €
5-6 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 5-6 d.d. |
7.99 €
5-6 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 5-6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-10-10 13:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 6921732886486 |
| Tipas | laidinės ausinės, ausinės sportui |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | sportui |
| Jungties tipas | bluetooth, 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 10 - 22000hz |
| Jautrumas | 100db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 8.6mm |
| Kita informacija | atsparumas vandeniui ipx4 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Svoris | 17g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |
























