Gruzdintuvė Taurus 973958000 kaina
Gruzdintuvė Taurus 973958000 kaina
Gruzdintuvė Taurus PROFESSIONAL 2 PLUS Plienas 2 L 1700 W |
|
76.20 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
76.20 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 23:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TAURUS |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 8414234739582 |
| Tipas | gruzdintuvė |
| Talpa | 2l |
| Krepšelio talpa | 0.5kg |
| Valdymas | rotary knobs |
| Galia | 1700w |
| Skaitmeninis laikmatis | - |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Aukštis | 24.5cm |
| Plotis | 30.3cm |
| Gylis | 25.5cm |
| Svoris | 2.68kg |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |


























