Sony MDR-7506 kaina
Sony MDR-7506 kaina
Laidinės ausinės Sony MDR-7506 Professional, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 137.9 € |
|
119.39 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sony MDR-7506/1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 187.0 € |
|
119.39 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
"Sony" MDR7506, laidinės, 10-20000 Hz, scenos/studijos, 230 g, ausinės, juodos s.. |
|
115.97 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Sony MDR-7506 - uždaros studijinės ausinės, juodos spalvos |
|
116.19 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
116.19 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
Sony MDR-7506, Black SONY MDR-7506 |
|
117.27 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
117.27 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Laidinės ausinės Sony MDR-7506 Professional, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 137.9 € |
|
119.39 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Laidinės ausinės Sony MDR-7506 Professional, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 137.9 € |
|
119.39 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Ausinės Sony MDR7506 BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
119.39 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
119.39 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Sony MDR-7506/1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 187.0 € |
|
119.39 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Profesionalios Ausinės Sony Pro MDR-7506Daugiau |
|
119.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
119.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sony MDR7506 headphones/headset Wired Head-band Stage/Studio Black |
|
120.04 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Sony MDR-7506 - closed-back studio headphones, blackDaugiau |
|
120.99 €
7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7 d.d. |
120.99 €
7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sony MDR7506 headphones/headset Wired Head-band Stage/Studio Black |
|
121.16 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
121.16 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sony MDR7506 headphones/headset Wired Head-band Stage/Studio BlackDaugiau |
|
121.39 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
121.39 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SONY MDR7506 headphones/headset. Wired headband. Stage/Studio. BlackDaugiau |
|
124.12 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Ausinės Sony MDR7506 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
125.36 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
125.36 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Sony MDR7506 Ausinės be mikrofono ir ausinės su mikrofonu Vielinis Su lankeliu S.. |
|
130.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
130.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Sony MDR-7506 Black ausinės6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 23.17 eur/mėn |
|
139.00 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
139.00 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Studijinės Ausinės - Sony MDR7506 Laidinės Su Galvos Juosta, Juodos. |
|
152.19 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 05:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 4901780289486 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 3m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 10 - 20000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Kita informacija | uždaro tipo; sulankstoma konstrukcija; spiralinė 3 m kabelis; lankelis: reguliuojamas; gera garso izoliacija |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 230g |
| Rodyti daugiau | |














































