Sony Inzone H3 kaina
Sony Inzone H3 kaina
Sony Inzone H3 MDRG300W.CE7Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
54.89 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
„Sony INZONE H3“Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
49.83 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
49.83 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Sony INZONE II H3, Black |
|
49.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
49.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Sony INZONE H3 Black laidinės žaidimų ausinės | 3.5mm | USBVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! Daugiau |
|
50.00 €
|
Į parduotuvę gameroom.lt |
Sony INZONE H3 Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
50.03 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
50.03 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
„Sony INZONE H3“Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
52.32 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
52.32 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Laidinės žaidimų ausinės Sony INZONE H3, baltosDaugiau |
|
52.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
52.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Sony Inzone H3 MDRG300W.CE7Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
54.89 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sony INZONE H3, Black MDRG300B.CE7 |
|
81.91 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
81.91 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Sony INZONE H3 czarneDaugiau |
|
83.74 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
83.74 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Sony |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 4548736133464 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 10 - 20000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | 360 spatial sound for gaming; „discord“ sertifikatas; flip-to-mute mikrofonas; garsumo valdiklis ant ausinės; suderinama su pc, playstation 5 ir playstation 4 |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | -g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | laidas audio 1.2 m |
| Rodyti daugiau | |






































