Sony INZONE H5 kaina
Sony INZONE H5 kaina
Belaidės žaidimų ausinės Sony Inzone H5, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 147.9 € Daugiau |
|
123.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sony INZONE H5, baltosTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
215.84 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Ausinės Sony Inzone H5 BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
118.80 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
118.80 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Sony INZONE H5 ausinės, BaltosDaugiau |
|
118.80 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
118.80 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Sony INZONE H5 White belaidės žaidimų ausinės | 2.4 GHzVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! Daugiau |
|
119.00 €
|
Į parduotuvę gameroom.lt |
Belaidės žaidimų ausinės Sony Inzone H5, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 147.9 € Daugiau |
|
123.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Belaidės žaidimų ausinės Sony Inzone H5, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 147.9 € Daugiau |
|
123.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Ausinės Sony Inzone H5 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
124.74 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
124.74 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
INZONE H5 Wireless Over-Ear Gaming Headset with Microphone | 2.4 GHz | Black |
|
125.29 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Sony Inzone H5 Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.61 eur/mėn Daugiau |
|
126.11 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Sony INZONE II H5 Wireless, BlackDaugiau |
|
129.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
129.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Sony Gaming Headset INZONE H5 Wireless Over-Ear Microphone Wireless White |
|
178.87 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
178.87 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sony INZONE H5, baltosTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
215.84 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 4548736155671 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | bluetooth, 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 5 - 20000hz |
| Jautrumas | 89db |
| Varža (Ω) | 21Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas, kabelis, ausinės, usb transceiver |
| Kita informacija | 2.4 ghz belaidis ryšys per usb imtuvą; usb-c įkrovimas; flip-to-mute mikrofonas; lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; muzikos klausymo/pokalbio trukmė: iki 28 val. |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 260g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | usb transceiver, usb-c charge cable |
| Rodyti daugiau | |















































