Sony INZONE E9 kaina
Sony INZONE E9 kaina
Ausinės Sony INZONE E9 JuodasDaugiau |
|
122.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
122.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
SONY INZONE E9 (IERG900B.CE7) earbuds, black (IERG900B.CE7)Daugiau |
|
138.76 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Sony INZONE E9 laidinės ausinės | 3,5 mm, USB-CVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! Daugiau |
|
139.00 €
|
Į parduotuvę gameroom.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 00:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 4548736171039 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb-c |
| Mikrofonas | integruotas |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 5mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas, adapteris |
| Jautrumas (dB/mW) | 101 |
| Palaikomos technologijos | a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 1.2m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rodyti daugiau | |



















